To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Zalew Sulejowski

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

cola
Wybieram się tam w te wakacje. Czy ktoś już tam był i mógłby coś opowiedzieć. A może ktoś z Was wybiera się na Zalew Sulejowski w tym roku. Mój mąż jest wędkarzem i to właśnie on wybrał to miejsce do łowienia. Mam nadzieję, że kąpać też się można. Być może pojedziemy pod namiot.
Pysio
Ja tam jeździłam na szkolenia firmowe, firma w której jestem zatrudniona ma ośrodek nad samym zalewem od strony Smardzewic. Krajobraz jest tam bardzo ładny, zwłaszcza w Borkach i dalej. Nie wiem gdzie się zainstalujecie ale napewno będzie fajnie. Woda nie jest taka czysta jak w jeziorze, dwa lata temu na brzegu zbierała się taka zielona piana, ale ludzie kąpali się i chyba zakazu nie było.

Jeśli chcesz wiedzieć coś więcej to pisz?
cola
Nie mam pojęcia gdzie się zainstalujemy, myśle, że zobaczymy na miejscu. Jestem trochę zawiedziona tą zieloną pianą na brzegu, ale może nie będzie tak źle. Dzięki za informacje. Jeśli można, to chciałabym jeszcze o ceny zapytać.

Pozdrawiam serdecznie.
Pysio
oj w cenach to ja nie jestem zorientowana, bo tak jak pisałam jeździłam do firmowego ośrodka i w związku z tym żadnych kosztów nie ponosiłam.

Życzę miłych wakacji i koniecznie napisz jak było.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.