To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Przesunąć okres? Da się?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

agak
Za ok. 3 tygodnie wybieram się na wakacje i akurat wypada mi okres przez prawie cały wyjazd. Jak przesunąć okres o 2 -3 dni?. Najlepiej przyśpieszyć. Czy jest to możliwe?
Kaszanka
A bierzesz tabletki anty?
Pysio
a ja się właśnie zawiodłam, chciałam przesunąć 2 dni bo wypadała mi wizyta u gina, wziełam dwie tabletki więcej i d... , okres dostałam normalnie, z wizyty nici, ależ się wkurzyłam icon_evil.gif
agak
Nie biorÄ™ anty
katna
CYTAT(agak)
Nie biorÄ™ anty



to nie wiem czy jest jakis sposob. przy pomocy tabltek anty... sama sobie kilka razy przesuwalam. to jest b wygodne:)
Malutka
ja biore Stediril jako antykoncepcyjny lek to najbezpieczniejszy zestaw hormonow, ktory mozna brac dlugo np. 3 miechy wtedy pozbedziesz sie miesiaczki jest refundowany kosztuje tylko 2,50 na recepte icon_biggrin.gif
Akalabeth
Są jakieś tabletki, które można wziąć (10 szt. ) nie biorąc przy tym anty. Moja koleżanka właśniej e wzięła żeby przesunąć okres, coby na weselu ją nie dopadło. Lekarz powinien wiedzieć o co chodzi.
maja03
To ja mam podobny problem ... tylko kurna pozno juz .. i najlepiej bylo by dla mnie przesunac okres o 5 dni ... OPOZNIC ...
Mam spirale, do okresu jakies ..6 -7 dni ... coz zrobic?? HELP !!!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.