To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Nieśmiało

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

okko
Witam was i niesmiało-bardzo niesmiało icon_redface.gif bo to późno już- zapytuję, czy ktos się planuje nudzic w niedziele około południa i w związku z tym czy spotkałby się z nami?

Bo my najprawdopodobniej będziemy w Katowicach od soboty już i w niedzielę.......... chetnie......

Jeśli będzie pogoda to planuję się wybrac z młodym na lotnisko w Gliwicach bo byłam widziałam i sądze, że Kubie tez się spodoba.

To jak może ktoś się dołaczy icon_question.gif
mamax2
a może wybrałabyś się w moje okolice? wink.gif
chętnie dołączę icon_biggrin.gif
burek
My będziemy najprawdopodobniej szukać mety w Brennej na wakacje, więc odpadamy, chyba, że wydarzy się coś nieprzewidzianego... icon_rolleyes.gif
moko.
Okko niestety ma lać, a poza tym oskar ma nogę w gipsie wiec odpadamy.
Ale zapraszam na babskie spotaknie 17 VI o godz 18 w K-cach.
iff
okkko a co w razie niepogody?
okko
No włąśnie podobno ma lac icon_sad.gif
Więc chyba nici ze spotkania.
Bo Kuba się do sal zabaw większości nie nadaje- zdecydowanie za mały jest icon_sad.gif
iff
okkko myslisz ze za maly ? moi chodzili wczesnie okolo roku, Maciek jeszcze wczesniej i bylo ok
okko
iffona-my też chwodzilismy ale na konkretne sale
Rurapark jest dio niczego dla Kuby bo twardy i mało zabezpieczony innych sal w okolicy nie znam
beattta
Teresa, a do kiedy jesteś? Podrzuciłabym Ci do przychodni składniki (wiesz na co wink.gif ).
rzenia
Czy spotkanie juz bylo?, wrocilam z dluuugiego urlopu i chyba przegapilam...
beattta
Rzeniu, nic nie przegapiłaś wink.gif spotkania jeszcze nie było. A jak urlop?
rzenia
Ach ciezki start w pracy dzis mam! Siedzialam z malym na wsi na podkarpaciu. Wczytalam sie ze 17.06 kroi sie spotkanko.
okko
No spotkania nie było icon_sad.gif
A mnie 17 na pewno nie bedzie w Katowicach.
Beatka- co do składników to ja jestem teraz jeszcze w 2 albo 3 wtorki od13-15 wiesz gdzie wiec mozemy sie zdzwonić icon_smile.gif
beattta
CYTAT(okkko)
Beatka- co do składników to ja jestem teraz jeszcze w 2 albo 3 wtorki od13-15 wiesz gdzie wiec mozemy sie zdzwonić icon_smile.gif


No to siÄ™ zdzwonimy icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.