To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

cesarka w Krakowie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

marta.p
Drogie Panie,
chciałam zapytać czy ktoras z Was miala przesądzona cesarkę i czy placiła za to w tzw. obiegu nieoficjalnym? Macie jakies informacje ile to kosztuje w naszym pieknym miescie?
Marta
ulcik
ja miałam .. nawet 2 x .. ale w Niepołomicach icon_smile.gif

ulcik
Ika
W prywatnej klinice.
gaba
ja miałam też 2 razy, ale na Klinach, też prywatna klinika
Łosica
Witam,
u mnie okazało się już po terminie, że Seb sam się nie urodzi ("niewspółmierność porodowa") i że za 3 dni cesarka icon_wink.gif Wskazanie ze względów medycznych = darmo. Ujastek.
Nie planuj zabiegu na piątek!!!! W weekend pewnie spotka Cię wiele połogowych niedogodności, a ochoty nikt nie ma do pracy...
Pozdrawiam icon_smile.gif I życzę zdrowia icon_smile.gif
Łosica
marta.p
dziekuje za wszystkie odpowiedzi, a Żeromski? nie znacie nikogo kto tam miał cesarke?
ybka
Moja siostra rodziła w prywt klinice na salwatorze w marcu 2005 i maiła cesarkę - w ramach funduszu zdrowia- wszystko było fachowo-zero komplikacji - tylko szybko wypisali ja do domu w 3 dobie a mauszek miał wysoką bililubrine i powinien siedziec w inkubatorze - dlatego w 4 dobie z powrotem trafił na oddział pod inkubator na kilka h po czym znów do domu - i były schody - bo zaczął chorować - ale niewiem czy dlatego że za wczesnie była mała wypisana czy z innej przyczyny- jesli chodzi o siostrę to wszystko było i jest ok.
Szpitalik malutki taki domek 2 pietrowy , dwa łóżka na sali + telewizor , spokój, mały ruch, siostra była sama w pokoju i umierała nudów bo nic się nie działo, ale my moglismy do woli tam przebywać i nikt nie przeszkadzał, blisko do lodówki , butelek, łazienki, pielegniarki na zyczenie opiekowły się maluchem - były miłe.
Ubranka mogły być dla malucha swoje lub szpitalne, myslę że jej brakowało sublokatorki bo szybko chciała uciekac do domu.
W większych szpitalach, jest ruch , 4 osobowe sale, ciagle jakieś wizyty itd.
Ja sama nie wiem co lepsze????..........
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.