To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

meble kuchenne na wymiar - gdzie?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

AniaM**
moi rodzice chcą zrobić meble na zamówienie do kuchni
generalnie ma być tanio i solidnie
macie jakÄ…Å› firmÄ™ godnÄ… polecenia? proszÄ™ o namiary
aha, kuchnia tradycjyjna w bloku
Małgoś.dz
Aniu, jesli tanio, to moża któraś z firm, która "wystawia się" co tydzień na giełdzie w Pruszczu?
Jesli bedziesz zainteresowana to mogę podsłać Ci namiary na jedną, w której robiłam swoje meble kuchenne. Nie jest to standard salonowy icon_lol.gif (wiesz, te wszystkie włoskie śliczności) ale też cena ich jest na prawdę nie wygórowana.
CrazyMary
My robilismy w Gdyni. Dzielnica Pogórze albo nawet juz za granicą Gdyni, ale w tę stronę. Dwa duże meblowe z meblami kuchennymi na wymiar. Duży wybór, robią wszystko na wymiar, myślę, że tanio. Polecam.
Magdula
Znajomi zrobili tanio i orginalnie kuchnie właśnie poprzez jedną z firm z giełdy w Pruszczu. Zdaje się że ta firma wystawia też swoje meble w Jantarze. Ja swoje meble robiłam w "Lazurze" - Trakt św. Wojciecha 369. Nie są najtańsi ale do tych najdroższych też nie należą. Jestem zadowolona z mebli i z firmy.
Kotelka
W ubiegłym roku kuchnia klasyczna była by za jakieś 20 tyś w tym już niestety trzeba wydać 30-40 tyś bez blatów. Sprzęt to jakieś 20 tyś (taki ze średniej półki) no i do tego dochodzą extra płatne systemy typu magic corner, space tower, servo drive itp. Ceny powariowały .

Dlatego też polecam czasami samodzielnie poszukać akcesoriów meblowych w sieci... Bywa o wiele taniej:
https://uchwytymeblowe24.pl/akcesoria-meblowe

Od siebie polecam na przykład to miejsce.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.