To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

a może jakieś barany sie znajdą???

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

dori
28 marca..............znak zodiaku baran

uparta,dociekiliwa,złośliwa
szczere,miękie serducho

to moje cechy.A jak u was z cechami drogie barany?
Malgorzata
Ja Rybka ale mąż Baran no i uparty oj uparty wink.gif
Mama Anka
Syn 27 marca, oj uparty, ale rozsadny, odpowiedzialny i kochany, dobry maly czlowiek, czasem Mu odbije, ale szybko pojmuje, ze nie tedy droga wink.gif ...
.uzytkownik.usuniety.
Dzidziawa to baran przechodzÄ…cy bunt dwulatka. Uffffff.

Z
Meggi
Melduje sie , w tym watku ja baran z 8 kwietnia , strasza córcia tez baran z 2 kwietnia icon_biggrin.gif . Obie jestesmy uparte (wow nie ma na nas mocnych icon_wink.gif ) , najgorzej jak się między sobą klotnia.gif oj dzieje się wtedy oj dzieje icon_evil.gif
Młodsza córcia tez miała być barankiem ,ale się pospieszyła i jest rybką na całe szczęście niedość ,że mężuś ma trzy kobitki w domu to jakby były trzy baranki to by byłoooooo icon_wink.gif
EwaH
Cześc ,niezbyt często zabieram głos na tym forum ,ale czytam regularnie:) dziś jednak nie moge uwierzyć w to co przed chwila przeczytałam 8 kwietnia to data moich urodzin icon_smile.gif ha ha icon_smile.gif jeszcze nigdy w życiu nie spotkałam osoby która urodziła się tego samego dnia co ja icon_eek.gif icon_eek.gif a to ze mnie baran icon_smile.gif
Pozdrawiam EWA
Meggi
EwaH icon_biggrin.gif może rocznik tez się zgadza, 1978 wink.gif
Do tej pory tez jeszcze nie spotkałam nikogo kto się urodził 8.04 icon_lol.gif
e_Ena
ja też baran - 29 marzec, ale ja taki łagodny baranek jestem icon_smile.gif
EwaH
Meggi niestety rocznik się nie zgadza ja to 1973 więc stary baran ze mnie icon_biggrin.gif i na dodatek uparty , a astatni to i nadopiekuńczy - moi synowie zaczynaja się buntować...
Pozdrawiam Ewa
AJA
CYTAT(Mama Anka)
Syn 27 marca


Kurcze ja też 27.03 tylko rocznik nie ten icon_biggrin.gif Oj uparta jestem i krnąbrna typowy baran ze mnie.
Mama Anka
CYTAT(AJA)
CYTAT(Mama Anka)
Syn 27 marca


Kurcze ja też 27.03 tylko rocznik nie ten icon_biggrin.gif Oj uparta jestem i krnąbrna typowy baran ze mnie.


Jeny ale ja gula jestem taki blad icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif syn jest z 26 marca, a moja kolezanka z 27 marca, ale Ona tez uparta tylko lagodna jak owieczka. icon_wink.gif icon_biggrin.gif
AJA
To w takim razie który rocznik koleżanka? Bo ja 1976
Mama Anka
1973 icon_biggrin.gif
paulap
11 kwietnia icon_lol.gif
agak
7 kwietnia icon_biggrin.gif
asia2108
Ja mam w domu dwa barany - największego (czyli męża) i najmniejszego (czyli Michasia)

Uparte te moje baranki jak baranki, ale serducho przynajmniej ten starszy ma dobre, co do młodszego dopiero zobaczymy:)
Gunia
A ja jestem baranek z 26 marca
kejsa
A ja 15 kwietnia. Tez ponoc uparta jestem straszliwie icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.