To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Espadryle-gdzie można kupić???

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Delfinka
A znów jak coroku poszukuję tych szmaticzek icon_wink.gif Marina to już nie ma wiec znów nie wiem gdzie za tym biegać icon_sad.gif
Heeeeelp! icon_wink.gif
anulka-mamulka
RÓŻNEJ MASCI ESPADRYLE WIDZIAŁAM - I NAWET ZAKUPIŁAM wink.gif w Deichmanie w Auchan. Ale tak ze 4 tygodnie temu icon_confused.gif
Delfinka
dawno icon_rolleyes.gif
a były może takie na koturnie????????????? icon_razz.gif
Deichmana mam też nieco bliżej nie musiałabym aż tam jechać! Dzieki za cynk to przynajmniej wiem gdzie filować icon_razz.gif przytul.gif

p.s
a ile kosztowały? to tak na marginesie wink.gif
anulka-mamulka
Ja sobie kupiłam espadryle-japonki wyszywane koralikami ale wiem że były w tym samym koszu tradycyjne klasyczne. Ja dałam za swoje 39 zł ale może sa jakieś przeceny teraz latem icon_question.gif Koturnów raczej nie widziałam icon_confused.gif
Delfinka
Dzięki icon_razz.gif niech będą i tradycyjne icon_razz.gif bo do japonek ja się nie nadaję icon_confused.gif . Na marginesie podziwiam Cię i zawsze sie zastanawiam jak dziewczyny chodza w takich butkach. Ja to zarazm mam rany icon_confused.gif
anulka-mamulka
icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Potwora
Widziałam espadryle na koturnie, wiązane wokół kostki w Galerii Dominikańskiej, w sklepie z butami na przeciwko Deichmana.
Delfinka
DZIĘKI!!!!!!!

A dawno to było?????????????????
Pewnie pomyslicie ze macie do czynienia z wariatką wink.gif icon_redface.gif

Rany co tu zrobić by jeszcze dziś tam sie dostać icon_rolleyes.gif Która z Was popilnuje mi dziecka wink.gif icon_lol.gif Dobrze ze Galeria długo czynna wiec może wieczore się uda icon_lol.gif
Doruśka
Delfinka kup sobie ze 3 pary to za rok nei będziesz znowu szukac icon_wink.gif)
są po 19zł.
Laluna
Polecam na arena.pl zobaczyć -> https://arena.pl/?sn.q=espadryle masz 22 strony butów za mniej niż 100 zł (100 zł to już są espardyle na koturnie). Polecam sprzedawcę butymodne_pl bo szybko wysyła, za 2 dni masz buty u siebie. Sprawdzony sprzedawca.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.