To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Drętwienie palców u rąk

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Marz
Witam,
Zauważyłam że od jakiegoś czasu (~2 miesiace) dretwieją mi palce u rąk (dwa najmniejsze i czasami środkowy). Mam synka 2,5 miesiaca. Drętwienie nasila się gdy go długo noszę - ale tak naprawdę nigdy nie ustaje. Palcami mogę normalnie ruszać i mam normalne czucie - tylko to drętwienie.
Czy może ktoś miał coś takiego? Czy to samo przejdzie - nie bardzo mam ochotę iść z tym do lekarza - zresztą nawet nie wiem do jakiego.

Pozdrowienia
ilona
Ja mialam po urodzeniu drugiego syna,dretwiala mi jedna cala polowa ciala-najgorzej palce rak i noga -najgorzej bylo w nocy.Moj lekarz stwierdzil,ze to od kregoslupa,ktory po ciazy wraca do normalnej pozycji-moga byc uciski na nerwy albo sprawa krazenia.Zapisal fizjoterapie ale oczywiscie nie mialam czasu zeby tam chodzic icon_redface.gif .W koncu przeszlo samo .
.uzytkownik.usuniety.
A ja tak miałam w pierwszej ciąży pod koniec. Wytłumaczenie - takie samo: że kręgosłup, ucisk itp., itd. Przeszło samo jak urodziłam.

Z
lena77
mi dretwieje prawa glon-najczesciej w nocy i ok. 6 rano. od jakiegos miesiaca.od 3 jestem mama. mam nadzieje, ze samo przejdzie.poza tym to w ogole jakas obolala jestem-najbardziej pachwiny, ale to chyba efekt dzwigania-zakupow, wozka i malego (dobre ponad 5 kilo)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.