To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Atopowe Zapalenie Skóry - szukam pomocy...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

cola
Dziewczyny!

Szukam pomocy dla mojej siostry. Od kilkunastu lat ma Atopowe Zapalenie Skóry. Miewała lepsze i gorsze okresy. Teraz zaszła w ciążę i od tygodnia stan jej skóry bardzo sie pogorszył. Cierpi biedaczka niemiłosiernie, bardzo mi jej żal. Ma zapalenie skóry na całym ciele, gorączkę, dreszcze. Czuje ból i okropne swędzenie. Nie może spać. Podobno na AZS nie ma lekarstwa, jednak jeśli coś wiecie na temat sposobu ulżenia jej w cierpieniu bardzo proszę o informację. Lekarz przepisał jej sterydy, jednak w ciąży mogą być szkodliwe dla dziecka. Wierzę, że jest jakiś sposób na złagodzenie tych uciążliwych objawów. Jeszcze raz proszę o pomoc.

Pozdrawiam
sdw
Mnie pomaga Pomada Ojca Grzegorza. Grzałkowemu Antosiowi podobno też icon_rolleyes.gif
cola
A gdzie tą Pomadę można kupić?
sdw
Pytaj w dobrze zaopatrzonych sklepach zielarskich. Być moze gdzies bedą mieli. Jesliby nie to pisz, kupię u siebie i przeslę icon_wink.gif
cola
Dzięki Wiolontela. Skontaktuję się z siostrą i dowiem się czy u nas można to dostać.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.