To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Co sÄ…dzicie o...?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

_rybka
Natrafiłam na strony o pracy w domu. Przeczytałam, bełkocik taki, jak zazwyczaj, jakiś pakiet bezpłatnych informacji trzeba zamówić. I nie wiem - naciągacze czy nie? Spotkałyście się z takimi ofertami w sieci?
ulcik
po pierwsze .. co to za firma
drugie .. nazwe wrzuc w google

a po trzecie .. ja takim nie ufam ;(

ulcik
i.
skoro to bezpłatne informacje to zamów
semi
Ja mam bardzo złe doświadczenia w tej kwestii. W czasie studiów, kiedy bardzo potrzebowaliśmy pieniędzy, mój mąż zaryzykował. i naturalnie było to naciągactwo. Szczegółów nie pamiętam, ale na "bezpłatnej" ofercie stracił około 50 zł icon_twisted.gif . Byłoby więcej, ale się w porę opamiętał icon_smile.gif Nie znam ani jednej osoby, która trafiłaby na uczciwa firmę tego typu. Może jakieś istnieją, ale ryzyko jest duże.
_rybka
To jest toto - www.pracawdomu.com
Jalla
Przeczytałam informacje na tej stronie i jakoś mi to podchodzi pod "pranie mózgu" jakie robi się akwizytorom.
Zaliczam się więc do tych "złodziei marzeń", o których piszą. icon_wink.gif
emce
Mnie osobiście "śmierdzi" lub conajmniej "lekko trąci". Byłabym ostrożna, to na pewno.
Maciejka
rybko, mój mąz kiedys się na jakas pracę w domu załapał. wysłalą kasę, dostał informację, w której poradzono mu żeby sobie sam zorganizował bazę klientów, a oni ewentualnie dostarczą jakies tam produkty, które on im sprzeda. Kilka miesięcy póxniej wieczorową porą przyszedł do nas przystojny dzielnicowy, który dostał prikaz przesłuichania mojego męza jako pokrzywdzonego w sprawie. Firmy nie było za too było mnóstwo spraw, z których o ile wiem nic nie wynikło. Od tej pory nie wierze w żadne takie tam.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.