To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Zyrtec...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

bianca
Mamy albo tatusiowie alergików, czy waszym zdaniem zyrtec jest konieczny przy alergii. Sandra ma stwierdzoną skazę białkową, wydaje mi sie, że powoli z niej wyrasta, ale jeszcze długa droga przed nią. Nie jestem przekonana co do zasadności podawania zyrtecu, przecież nie leczy alergii, więc po co?
A może ma jakieś skutki uboczne?
agabr
alergii nie leczy ale hamuje receptory H1 , to jest lek ktory hamuje objawy alergii , ze znanych mi skutkow ubocznych to nadmierna sennosc lub nadmierne pobudzenie.b
bianca
To może lepiej byłoby go nie stosować, wtedy wiem kiedy alergia na dany produkt się rozwija. Natomiast wtedy kiedy go stosuję, objawy nie są widoczne, a alergia może tak naprawde istnieć. Tak to rozumiem. icon_rolleyes.gif
reszka
No własnie to na tym polega - nie leczy, likwiduje objawy.
Pula
Małej przestałam podawać Zyrtec bo on nie leczya kiedy zje coś co niemoże to i tak ma wysypke więc nawet tego niechamuje-według mnie najlepsze lekarstwo to dieta i odkąt ja stosuje córka nie ma objawów skazy!!!!! icon_lol.gif więc nie wlewam w nią leków!!!!!
AISA
Odstaw Zyrtec natychmiast. Podawanie Zyrtecu przy samej skazie białkowej jest bezcelowe. Ważna jest dieta. Mój roczny Michaś bierze Zyrtec ponieważ oprócz skazy białkowej jest uczulony na coś jeszcze, a nie wiadomo na co ponieważ testy są przez lekarzy cały czas odwlekane. Gdyby nie Zyrtec i inhalacje to każdy atak alergii by kończył się zapaleniem płuc.
katiek
Kinga bierze Zyrtec prawie 3 lata. Czasem są przerwy (najczęściej gdy wyjeżdżamy na głuchą wieś), a czasem musi brać dawki maxymalne.
Zyrtec ma za zadanie umożliwiać dziecku normalne życie bez ciągłego kataru, kaszlu alergicznego i drapania się.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.