To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Jaki prezent dla 6 latki??

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Cleo
jesteśmy z Michasia zaproszone na 6 urodziny córeczki koleżanki,. Nie znamy tej dziewczynki, nie wiem co przynieść. Jej mama mówi- oj, nic, tylko balony itd!... ale nie wiem, tak sobie myślę, że 6 latki to mają juz okeślone wyobrażenie urodzin i chyba prezenty być MUSZĄ??? ale co niedrogiego fajnego można kupic???
help- mam czas kupic cos tylko jutro w ciagu 2 godizn popoludniu w mojej okolicy!
Mika
moja życzyła sobie encyklopedię -ale ona to ciekawskie dziecię wink.gif
może jakieś książka o dzikich zwierzętach?
równie dobrze może być zafascynowana modną teraz Diddliną
Trudno jest coś kupić dziecku którego zainteresowań się nie zna
iff
Cleo wszelkie ozdoby na wlosy swiecace no i oczywiscie rozewe, jesli bedziesz chciala skompletowac gumki ze spinkami to juz ok 20 zl
komplet dlugopisow zelowych takich brokatowych, ok 10 zl
kucyk pony (oczywiscie rozowy)
gra edykacyjna, grzybobranie albo inna icon_smile.gif
puzzle

cos z diddla lub nici, porfelik (ok 20 zl) torebka (ok 35) lub dlugopis (w roznych)

bardzo modne filofuny czy jak to sie nazywa, te zylki do platania icon_smile.gif

ksiazka, najlepiej bajka cos o krolewnach icon_wink.gif

jak mi sie przypomni to jeszcze napisze icon_smile.gif
sdw
Cleo, ja ci napiszę co Kinga ostatnio dostała wink.gif Z każdego prezentu była bardzo ucieszona, niemniej jednak, największą radość sprawił jej nr 1 wink.gif

1. pierdółki do włosów dobrane kolorystycznie (ona dostała pomarańczowe wink.gif ) - gumki, frotki, spinki, małe grzebyczki, do tego korale icon_lol.gif i bransoletka. A wszytsko to zamkniete w różowym, blaszanym puzderku z kłódką i kluczykami wink.gif (puzderko ze sklepu wszytsko po 4 zł, większość ozdóbek też).

2. zestaw przyborów do szkoły - teczka, długopis, 2 zeszyty, zakładka do ksiązek, linijka, naklejki na zeszyty, karteczki do segretator ow, piórnik-jamnik. Wszystko z jakimiś modnymi wzorami, błyszczące i w przeważajaco różowe wink.gif

3 Misie sznurkiem połączone (różowe icon_evil.gif ), które jak sie pociągnie to sie do siebie oddalają a potem wracają mwówiąc i love you icon_eek.gif Pozycja wyjsciowa - pyszczek przy pyszczku wink.gif (wszytsko po 4 złote wink.gif )

4. Piłka z uszami, taka wielka do skakania.

5. GrÄ™ icon_rolleyes.gif Kreator mody

W dalszym ciągu marzeniem pozostaje śmierdziella. Tfu, perfumella wink.gif

A poza tym wszytsko o czym iff mówiła. Jeśli ma byc tanio.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.