To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Szczecin - wielka prośba o namiary GINEKOLOG

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

kasiunia
W związku z przeprowadzką i tym że nikogo w Szczecinie nie znam icon_wink.gif bardzo Was proszę o namiary na dobrego ginekologa, najchętniej w państwowej przychodni. Będę mieszkać na ul. Duńskiej (Niebuszewo), ale miejsce przyjmowania nie gra aż takiej wielkiej roli
z góry dzięki wielkie za pomoc
anonimowy
Witam
Serdecznie polecam Spółdzielnię Lekarzy "Medicus". Płaci się słono za wizytę, ale ma się kompetentną kadrę lekarzy, miłą obsługę i szybko wykonane badania. Na wizytę można umówić się zarówno z rana, jak i późnym popołudniem. Osobiście polecam doktora Mirosława Jarczyńskiego.
anonimowy
do Jarczyńskiego chodzę państwowo do szpitala wojskowego, i nie wiem czy to dlatego że nie za kasę, ale z jego "opieki" jestem bardzo niezadowolona....
Meyeczka
hmmm znam, chodziłam do M.Jarczyńskiego też niepywatnie i byłam zadowolona... Moze nie jest typem za bardzo wylewnym ale trzeba przyznać Fachowiec:)
monia :)
Cześć ja mieszkam przy Duńskiej na Złotowskiej icon_biggrin.gif termin mam na 16 czerwca. Do ginekologa chodzę prywatnie do dr Łokociejewskiego jest ordynatorem w Szpitalu Miejskim bardzo sympatyczny i fachowy. Wizyta kosztuje 60zł to jeszcze nie tak dużo.... Jak będziesz chciala namiary to daj znać. Pozdrawiam
gosiaM
Polecam Asię Krystowską w Przychodni Wojskowej na Piotra Skargi... mogę też podać do niej numer telefonu, niewiem tylko czy ma gabinet prywatny
Jest moim lekarzem juz od 4 lat... "pomogła" mi zajść w ciążę, prowadziła mi ja całą, miałam szczęście bo też odbierała naszego Kubusia, a teraz chodzę do niej nadal... Miła uśmiechnięta, troszke może zakręcona babeczka... i do tego położnik... i mama 2 niedużych dzieciaczków
Mówię ci warto
szantrapa
Czytam to co napisałyście i przychylam się również do tego, że Jarczyński jest dobrym specjalistą, ładnie mnie posklejał po cesarce a samo cięcie i atmosfera na sali były naprawdę wspaniałe. Doktor Krystowska natomiast bardzo mi pomogła po porodzie i nadal ją odwiedzam. Ciążę prowadził mi doktor Puchalski, wszyscy szpital na Piotra Skargi i to jest to co mogę polecic w Szczecinie.
justyna szczecin
jeżeli ktoś potrzebuje namiary na super ginekologa proszę o cynk
gosiaczek85
Witam serdecznie, polecam z całych sił icon_smile.gif Pania doktor Hanne Płodowska przyjmuje dokładnie na osiedlu majowym nie daleko realna. Ale rownież jest lekarzem w Szpitalu w zdrojach. Rewelacyjnie mnie zszyła po cesarce.Jest na serio bardzo dobrym specjalista. A do tego ciepła i wyrozumiała. Bez problemowo odbiera tel. o kazdej godzinie w dzien czy w nocy i udziela porady jezeli z pacjetka sie cos dzieje. Sama tego doswiadczyłam. W razie co podam numer tel dla zainteresowanych przyszlych mam. icon_biggrin.gif pozdrawiam cieplutko 06.gif
niewidzialna
Polecam dr, Błażejczyk, przyjmuje w poradni przy ul.Słowackiego,pracuje tez w szpitalu w Zdrojach, jest bardzo miła, zawsze wytłumaczy, prowadziła mi cześć pierwszej i drugą ciążę, w sumie prawie 9lat z przerwami ja odwiedzam ;)jedyny minus to czas oczekiwania na wizytę,czasem ponad miesiąc bo pacjentek dużo, ale ciężarne z rejestracją nie maja problemu, wyniki robi sie na miejscu lub z szpitalu w Zdrojach a wyniki odbiera się w czasie wizyty, za badania się nie płaci, ani za usg które ona sama robi.
#Margola
Ja przyłącze sie do opini na temat dr. Jarczynskiego... to naprawde super specjalista choc fakt wylewny nie jest.
Marta M
Watek stary,ale "odkrylam"dobrego ginekologa,dr S.Swiderskiego,przyjmuje prywatnie,ale tez pracuje w szpitalu w Policach
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.