To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Ruchy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

funia
Wiem, ze muszÄ… byc.
Ale cosik mi się wydaje, ze mój mały jest za ruchliwy.
To moje pierwsze dzieciątko i nie wiem czy nie rusza sie za dużo (np. wczoraj wiercił się calutki wieczór - dwie godziny oglądałam film i dwie godziny była jazda), no i nie wiem czy nie za mocno (czasem mam wrazenie, ze mi przez pępek wyjdzie albo skórę na brzuchu rozerwie).

Jak jest u Was?
kmw
Może mały sportowiec?
Wydaje mi się że niepokojący powinien być raczej brak ruchów niż za dużo kopniaczków icon_smile.gif
I klasyczna rada: najlepiej zadzwoń do swego gina i niech on rozwieje twoje wątpliwości:)
funia
CYTAT(klementynka)
I klasyczna rada: najlepiej zadzwoń do swego gina i niech on rozwieje twoje wątpliwości:)
[color=darkred][/color]
Za dwa tygodnie mam wizytÄ™ to o wszytsko wypytam, ale do tej pory czekam na Wasze posty.
Mika
bardziej powinien martwić brak aktywności niż jej nadmiar
na moje dzieci działała metoda koca/kołdry -zakrywałam brzuch odcinając je od większości bodźców i dziecię szło sobie spać icon_wink.gif -takie małe oszustwo,że niby i mama spać poszła icon_lol.gif
funia
Światło rzeczywiście na mojego małego działa.

Gwałtwone odkrycie brzucha zwłaszcza wieczorem wywołuje małą Bonanzę icon_wink.gif
olka23a
funia - ciesz sie, ze maleństwo jest ruchliwe. Moje potrafi pół dnia się nie ruszać, ewentualnie od czasu do czasu pośle jakiegoś kopniaczka icon_smile.gif ma dni spokojne i ma dni ruchliwe - ale tych jest znacznie mniej.
Koleżanka z tym samym problemem pytała gina i powiedział jej, ze u kobiet puszystych i przy pierwszej ciaży często się tak zdarza icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.