To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

wianki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

anax
witajcie?
Idziecie dzisiaj na wianki.Ja mojego szkraba oddaję mamie na noc i idę posłuchać Rodowiczki i oglądnąć pokaz sztucznych ogni.miałam iść z małym ale pogoda nie dopisuje i wole żeby został w domu.
Wreszcie siÄ™ rozerwe. icon_razz.gif
Diana
buuuuuu a ja nie mogłam iść mły nie miał z kim zostać....a tak chcialam isc w zeszłym roku nie mogłam dwa lata temu nie mogłam w tym nnie mogłam...... icon_cry.gif a tak lubie rodowicz,i te sztuczne ognie..anax napisz chociaż czy było fajnie jak koncert?ja szłyszałam tylko huki o23...
może w przyszłym roku...
anax
było super? Maryla rozbawiła cały tłum.Kai prawie nie słyszałam bo byłam z innej strony i tam było pełno kibiców krakowi którzy się darli.Było troszke chłodno ale dobrze że nie padało.Sztuczne ognie były boskie.do domu piechotką dotarłam na godz 0,30.
izka
Tak to prawda w tym roku wianki sie udały icon_wink.gif ja dotarłam na 2;15 bo zawinelismy do kafejki na Kazimierzu icon_confused.gif na tak zwana herbatke icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.