To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

kolacja -dam pracÄ™!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Cleo
Szukam BARDZO PILNIE kogoÅ›, kto:
-jest z Warszawy
-świetnie gotuje
-może przygotowac kolację na 2 osoby i podac ją u klienta w domu w najbliższy czwartek wieczorem.
(szczegóły u mnie)
płacę oczywiście. icon_biggrin.gif
To bardzo pilne!!!
cleo
oliweczkas
A nie możesz sama ugotować? Albo zamów jedzenie w restauracji, dowiozą Ci pod wskazany adres.
aneea
[quote=oliweczka24]A nie możesz sama ugotować? Albo zamów jedzenie w restauracji, dowiozą Ci pod wskazany adres.

icon_biggrin.gif
sammy
[quote=oliweczka24]A nie możesz sama ugotować? Albo zamów jedzenie w restauracji, dowiozą Ci pod wskazany adres.

Oliweczko, gdyby Cleo mogła to zrobić sama to by to zrobiła sama albo zamówiła w restauracji - ale NIE MOŻE.
cydorka
namówcie marghe ona genialnie gotuje
cyd
Edi Zet :)
To samo pomyślałam. Marghe jest genialna icon_smile.gif
Cleo
anea- icon_biggrin.gif

no wiec owszem- NIE MOGE smaa zorbic, poza tym NIE UMIEM
a zmaowienie jest z mojej galerii . od klienta.
od wczoraj koresponduje i gadam z roznymi cateringowcami i kucharzami indywidualnymi, ale ciÄ…gle cos nie tak. a zamowienie MSUi byc zrealizowane..!
jestem bliska kulinarnego obłędu, ale się nie poddaję.
znalazłam na koniec kogoś, kto sie zgodzil -b.dobrze gotuje, ale okropnie tradyycjnie... ale chyab tak zostanie, mam nadzieję, ze klient bedzie zadowolony:(
Marghe probuje zlapac od wczoraj, ale chyba jej nie ma???

moze ktos mi tu da plan na eksluzywnÄ… kolacjÄ™ dla 2, to podruzcÄ™ tej moejj kucharce??
cleo
sammy
Cleo, jest jeszcze Rosa, może Ona Ci pomoże?
Cleo
Cydorka dzieki za dzialanie- napisalam na pw!

a teraz siedze nad strona pt www.roomservice.pl- tam niby mozna zamowic jedzenie z kazdje warszawskiej restauracji... tylko eni wiem jak to finansowo wychodzi... i jak z nacyzniami i rozlozeniem na stole etc.
ktos z tego korzystal może??
tylko, ze to nie powinno tak byc, eh

od tego wszystkiego roie siÄ™ coraz bardziej GLODNA! icon_rolleyes.gif icon_mad.gif
Cleo
no dobrze chyba wszystko juz prawie OK. uff, mam nadzieję, ze wszystko sie uda, tylko coraz bardziej widze dręczący brak samochodu...
dzięki za wsparcie i porady- z niektóymi sie ejszcze skontaktuję!icon_wink.gif
cleo
paulap
Pomijając że mieszkam daleko to kompletnie nie umiem gotować. Dzisiaj mam nawet rocznicę ślubu i mam nadzieję że mój mąż cuś przygotuje (o! on by się nadał icon_wink.gif ). Ale wierzę że wszystko bedzie dobrze i tzrymam kciuki icon_biggrin.gif
dori
[quote=oliweczka24]A nie możesz sama ugotować? Albo zamów jedzenie w restauracji, dowiozą Ci pod wskazany adres.

Jejku, Oliweczko czy ty zawsz musie coś palnąć,żebym przed kompem sie opluła czytając to co napisałaś.

Oczywiście głośno tym razem nie skrytykowałaś,że taka duża a gotować nie potrafi,ale każdy(chyba)zrozumiał jakie intencje miałaś.
Doruśka
Dori to juz nadinterpretacja ,przecież Oliweczka napisał,ze mozna zamówić w restauracji.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.