To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Maciejkowemu Czterolatkowi :-)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Rafaelka
Najlepsze zyczenia z okazji czwartych Urodzin!
Radosci i uciechy z prezentów!!! Duzo zdrowia i energii, a Rodzicom wielu sil witalnych, co by za synem nadazali. icon_wink.gif
Zasmarkany Rafal sciska wirtualnie prawice szanownego Jubilata i bardzo zaluje dzisiejszego tortu. Ale co sie odwlecze... icon_smile.gif
Maciejka
Rafaelko dzięki wielkie w moim i Jubilata imieniu. Jubilat miał dziś kiepski dzień, bo mało był na dworze i ewidentnie był tak podekscytowany, ze nie chodził tylko biegał, ciągle się na coś wspinał i skakał, za co mu sie ode mnie oberwało słownie kilka razy, bo groziło to potłuczeniem lub innym urazem tego i owego.
A tort jest tyle, ze znośny. Twoje torty sa lepsze. Następnym razem kupię u Ciebie. icon_biggrin.gif
iff
hej Maciejku icon_smile.gif
duzo radosci, pogody ducha, wspanialych pomyslow na psoty icon_wink.gif, beztroskiego dziecinstwa i mnostwo kolorowych prezentow icon_smile.gif
gosiat
Buziaki i słodkie życzenia ode mnie i moich maluchów. icon_biggrin.gif
ilona
Wszystkiego najlepszego! icon_biggrin.gif
Tuni
Radości i uśmiechu icon_razz.gif
emce
Najlepsze życzenia przesyłamy również z Mają! Radości i spełnienia wszystkich marzeń! icon_biggrin.gif
.uzytkownik.usuniety.
Szczęścia, radości, pociechy z rodzeństwa. icon_biggrin.gif

Z
Pecia
Szanowny Jubilacie Maciejku icon_lol.gif
zdrowka, sczesliwego, beztroskiego dziecinstwa, no i niepłaczacego brata lub siostry Ci zyczymy przytul.gif
ciocia , Zuzia i JaÅ›
milly
spełnienia marzeń icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
aronka
Maciusiu, wszystkiego, co najlepsze! icon_biggrin.gif
kasiarybka
Wszystkiego co najlepsze, najpiękniejsze i wogole naj icon_smile.gif
Zdrowia i miłości, spokoju, radości, uśmiechu i wszystkiego czego tylko sobie życzysz icon_smile.gif
AdusiaR
Maciusiu - duzo zdrówka i zawsze uśmiechu na buzi icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
wszystkiego najlepszego icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
skanna
Wszystkiego najlepszego, Maciejku icon_razz.gif
ulla
Stlo lat dla Maciusia, przyszłego starszego brata...wszystkiego pomyslnego icon_smile.gif
Sun
No, duży facecie, wszystkiego najlepszego!!! icon_smile.gif
mamboo
Maciusiu!
Długiego i niczym nie zmąconego dzieciństwa.
Basia & Monstery
anonimowy
Maciusiu usmiechu na twarzy i samych pogodnych dni
kww z ekipÄ…
addera
Sie spóźniłam icon_redface.gif
Maćku, wszystkiego co najlepsze dla Ciebie, spełnienia marzeń i radosnego dzieciństwa.
Maciejka
Serdecznie Wam dziekujemy za pamięć i życzenia. Moje dziecko wraz z przyrostem wieku niestety stało sie bardziej potworne i wykańcza mnie totalnie. Poprosze zatem takze o życzenia dla zdruzgotanej matki, której już opadły ręce, a niekiedy opada jej i szczeka. Obym miała zawsze siłę z godnością pozbierać z podłogi to co opadnie.
A jemu pewnie wkrótce przejdzie i znów bedzie moim ukochanym synkiem.
Jutta
Maciusiu zebys zawsze byl kochanym synkiem Mamusi icon_lol.gif Duzo zdrowka i szczesliwych chwil icon_lol.gif A Mamusi wytrwalosci icon_wink.gif
Bella
i my z Martynką dołączamy się do życzeń.Dużo radości i miłości od rodziców
addera
[quote=Maciejka] Poprosze zatem takze o życzenia dla zdruzgotanej matki, której już opadły ręce, a niekiedy opada jej i szczeka. Obym miała zawsze siłę z godnością pozbierać z podłogi to co opadnie.


jak sobie życzysz Maciejko przytul.gif
Ila
Wszystkiego najlepszego Maciusiu icon_biggrin.gif
emce
[quote=Maciejka] Poprosze zatem takze o życzenia dla zdruzgotanej matki, której już opadły ręce, a niekiedy opada jej i szczeka. Obym miała zawsze siłę z godnością pozbierać z podłogi to co opadnie.


Oczywiście, Maciejko, Tobie również składam życzenia spokoju i cierpliwości oraz najserdeczniejsze gratulacje z okazji udanego porodu 4 lata temu i 4 lat wspaniałego macierzyństwa.

Pamiętam, że kiedy rodziła się moja córa i ja sie tak koncentrowałam na swoim cierpieniu przyszła mi myśl, że tak naprawdę to poród jest czasem dziecka, a nie moim, bo od tej pory co roku wszyscy jej będą składać życzenia, a nikt nawet nie wspomni o mojej agonii. Jakoś wtedy pomagało mi to ustalić priorytety na łożu boleści, ale teraz co roku skrycie i z taką pewną nieśmiałością czekam aż ktoś doceni mój ówczesny trud. Dzień urodzin Mai to przecież także moja jakaś tam rocznica....

To chyba niedokładnie to o co Ci, Maciejko, chodziło, ale jakos samo mi się nasunęło...

Więc jeszcze raz najlepsze życzenia czego pragniesz / potrzebujesz najbardziej dla Mamy Maciusia z okazji Ich Wspólnego Święta! brawo_bis.gif
akia
Wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka i spełnienia dziecięcych marzeń przytul.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.