To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

testy z krwi

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Daretka
,
Coffee
no to daretko ponawiam twoje pytanie
troche zaczelam panikowc bo Maxim ma czerwone poliki, podejrzewam gluten...
agniecha28
z tego co mi wiadomo testow dzieciom do 3 roku zycia sie nie powinno wykonywac,gdyz sa one niewiarygodne....
Poziom immunogloboliny jest zbyt niski i wlasnie dlatego...

Teraz to wiem,ale sama wydalam fortune na takie testy gdy mala miala roczek i powiem wam ze dzis ma 9 lat,zmany skorne nie ustepuja(jest lepiej,ale nie jest dobrze),astma oskrzelowa dolaczyla do tego a z testow robionych przed dwoma laty nic nie wynika,a raczej wynika ze na nic nie jest uczulona.
Z moich obserwacji wynika ze sa to pylki traw,leszczyny i siersc kota(z testow to nie wynika)
Dodam jeszcze ze corka byla od urodzenia na diecie bezmlecznej do drugiego roku zycia i nie bylo zadnej poprawy stanu jej skory...Teraz je wszystko i jest lepiej jak bylo kiedys(moze wyrasta z tego:)),skora jest sucha ale zmiany zaostrzen zdarzaja sie rzadziej niz kiedys(kiedys caly czas byl swiad i rany)

A testy nam w tym nie pomogly....
wiec jesli malenstwo ma mniej niz trzy latka warto skonsultowac zamiar wykonania testow z innym lekarzem....mi powiedziano ze te testy to poprostu bylo sciagniecie ze mnie kasy i tyle.....
Pozdrawiam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.