To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Tylko tygryski lubią brykać ;)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Siunia
Lato juz prawie w pełni (kalendarzowo, bo pogodowo...różnie).
W związku z tym, że to głównie tygryski lubia brykać .....
chciałabym prosic byście podzieliły się ze mna (i pewnie nie tylko) znanymi, sprawdzonymi i skutecznymi dietami.
Ruch ruchem, ale coś co "szybko" zadziała mnie teraz interesuje.
Lubie szybkie efekty , bo łatwiej utrzymac efekt, noż wolnymi kroczkami dojść do ideału.
Po drugie - weselicho mnie czeka i wychodzi na to, że ja z tej strony rodziny najgrubsza będę icon_wink.gif No .... bo nie wiadomo jak to będzie ze strony panny młodej icon_smile.gif
Nie bądźcie takie, piszcie, piszcie, piszcie ...
Bo miś chciałby być tygryskiem icon_wink.gif
Ja też podzielę się tym co mam i co znam.

- Siunia

ps. 1. - to, że ruch najlepszy to ja wiem, ale nie chce mi się. Nie mam nastroju na brykanie.

ps.2. - to, że diety gdzie szybko się chudnie nie są zdrowe, też wiem. Nie szukam rad jak zdrowo żyć , ale jak szyyyybko schudnąć . Na dzień dzisiejszy "kicham" na zdrowie, chcę mieć figurę.

ps.3. czasu mam nieiwele, bo wesele w połowie sierpnia icon_eek.gif

Jak mam juz sobie kupić z tej okazji nową szmatke, to wolę w rozmiarze 36 (ło matko, jak mi się marzy .... icon_redface.gif a nie w rozmiarze 40 icon_evil.gif )
Jak schudne, to może kupię coś małego - w nagrodę. A jak nie schudne - to kupic i tak musze, bo nie mam w szafie nic dla "popota" ( wg. mojej córci to hipopotam icon_wink.gif )
Marghe
Siunia, co Ty opowiadasz 40 to hipopotam?????
Ech, ech.. icon_biggrin.gif
Marghe
MamaJiP
Ja noszę rozmiar 42 to ale jestem [b]WILGACHNA SŁONICA icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif

Pozdrawiam popota icon_smile.gif słonica wilgachna icon_smile.gif
milly
Uprzejmie donoszę: oto dieta na której się szybko chudnie, ale nie jest zdrowa niestety.
Dieta Zone:
je się: biały chudy ser, jajka, piersi z kurczaka gotowane na wodzie, ryby pieczone w folii. Wszystko bez przypraw, dodatków, udogonień.
Dietujemy się przez tydzień, nie dłużej. Waga spada różnie: od 2 do 8 kg.

Pozdrawiam
Milly
addera
No można jeszcze diety kopenhaskiej (13-dniowej) spróbować. U mnie zadziałała rewelacyjnie (dwa lata temu). Schudłam 8 kg w ciągu tych 13 dni. Dla mnie była to rewelacja.
No i przyznam się, że dziś właśnie znów ją zaczęłam icon_redface.gif tylko nie wiem, czy wytrwam.
O efektach poinformuję wink.gif
Siunia
Adderko, wytrwasz, musisz icon_smile.gif
Ja tez schudłam na 13-tce i to całe 10 kg icon_smile.gif
I tersaz jednak znowu mam zamiar sie za to wziąść
- Siunia
aluc
Siunia no to ja nie wiem, czy się z tobą odchudzać będę, bo dla mnie 40 to cel, 36 to wieszak icon_lol.gif

a tak w ogóle - żadna dieta, która nie polega na zmianie sposobu jedzenia i życia raz na zawsze, nie jest skuteczna icon_wink.gif

dwa lata temu schudłam 13 kilo w trzy miesiące i mimo ciąży w międzyczasie ciagle ważę tyle samo, co po zakończeniu kuracji, czyli jakieś 7 kilo za dużo icon_lol.gif ale zmieniłam dzięki temu o 180 stopni swoje podejście do jedzenia i reszty

tego ci jednak nie polecę, bo to jest drakońska metoda - dieta 1000 kcal plus mordercze ćwiczenia
addera
Dziś drugi dzień diety zaczęłam. icon_smile.gif
Nawet nie jestem bardzo głodna, tylko czuję się jak bańka na wodę icon_wink.gif , ale od wczoraj 1 kg mniej icon_razz.gif
addera
Aha znalazłam jeszcze taką dietę (sprawdzona przez koleżankę), w czasie której (10 dni) chudniemy 4 kg. Dieta 900 kalorii dziennie, cztery posiłki dokładnie rozpisane, z czego trzy to zupy. Czyli zupa to podstawa. Jeżeli kogoś to interesuje to wrzucę ją na forum w wolnej chwili.

i będę takim wieszaczkiem na ubrania, a co icon_smile.gif

Siunia
Adderka,
wrzucaj, wrzucaj
Każda dieta sie przyda, nie jednemu to drugiemu ;0
- Siunia
ps. ja zastosuje wszystko byleby do sierpnia schudnąć icon_smile.gif
anonimowy
ja jestem na diecie od póltora tygodnia i powiedziałam "pa pa" sześciu kilogramom. Najpierw przez tydzien stosowałam cambridge, ale nie rygorystycznie. Zdarzyło mi się wsunąc kawał tarty ze szpinakiem, ale nie poddałam sie i dalej stosowałam koktaile. Potem zabrakło mi kasy na kontynuację icon_cry.gif więc siłą rzeczy musiałam zmienic dietę i wybrałam dietę kapuścianą icon_mad.gif . Jestem na niej od wczoraj i schudłam dwa kilo, a nie chodze głodna. Z tego co wyczytałam w postach Aluc (dot. 13ki) ta dieta powinna rownież Jej przypaśc do gustu, bo jest w niej duzo warzyw, owoców i takich tam. Dokładne info znajdziecie na www.grubasy.pl po wejściu w "diety" i tam: zupa odchudzająca. Kiedys odchudzałam się tą dietą i poleciało 8 kilo. Po zakończeniu zamierzam powrócić do korzeni czyli zdrowego wegetarianizmu (żadnych snickersów icon_wink.gif ) czyli: kasze, pełnoziarniste mąki i pieczywo, warzywa, owoce, orzechy i nabiał. Powiem szczerze, że dopóki byłam "mądrą wegetarianką" nie przybył mi ani jeden kilogram. Jadłam dużo, ale nie zamulałam sobie organizmu białą mąką, słodyczami i konserwantami, a potem jakoś poszło... Zaczęłam od męzowskich obiadków, sosów, ciast, potem papierosy i... dorobiłam się 30 kg w ciązy, ktorych do dziś nie zrzuciłam. Teraz więc zamierzam troche powalczyc o zdrowie, może się uda...?
Rosa
Siunia
Ja tez juz mam tą kapuścianą icon_smile.gif
Od poniedziałku 13-tka, a od pierwszego dnia po 13-tce zaczynam kapuścianą.
I nie ma bata, bym nie schudła...
no chyba, ze te cholerne hormony jeszcze nie teges ;(
- Siunia
Mamamona
Addero,

a jak karmię, to czy mogę tą kopenhaską polecieć??? bo nawet mogłabym wytrzymać (też wesele w planach, hehe, a dla mnie to już nawet rozmiarów w sklepach nie ma icon_cry.gif icon_cry.gif ), ale co z mleczkiem???

nie mogąca schudnąć mona
Siunia
Monaj,
na mój gust to ta dieta nie bardzo dla mamy karmiącej.
Tak mi się wydaje ...
- Siunia
Płacia
Ja zrobila 13-tke w trakcie karmienia. Moja coreczka miala wtedy 8 miesiecy. Jadla wiec juz swoje inne potrawy. Mleka bylo jakby troszke mniej, ale za to po skonczeniu diety bylam istna Pamela icon_rolleyes.gif . Mleka straczyloby dla calej armii. Bralam sobie tylko caly czas materne i duzo wit C. Czulam sie dobrze i karmie do dzis icon_redface.gif mimo ze Julka ma juz prawie 2 lata. A od dzisiaj wlasnie zaczelam na nowo.

Pozdrawiam
Monika
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.