To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Austria - co warto kupic? :) Pilne!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

aneea
Dziewczyny jade dzis wieczorem niespodziewanie na jeden dzien do Austrii.
Nie bylabym soba, gdybym nie zwiedzila przy okazji kilku sklepow Razz .

Podpowiedzcie, co warto kupic? Jakas specjalnosc austriacka? Kurcze, nic nie przychodzi mi do glowy.. Rolling Eyes

Zastanawiamy sie nad zakupem aparatu, bo pewnie taniej niz u nas, a czas bylby zmienic, ale gdzie wyjdzie najkorzystniej?
Hmm, moze jakies ciuchy? Dla siebie, dzieci - tylko gdzie? Wink

Wrzuce ten temat jeszcze na Polonie, ale jesli ktos bedzie w stanie mi cos podpowiedzic, to bedzie bardzo wdzieczna Very Happy
Tuni
Kupuję zawsze czekoladki Mozarttaller -pyycha icon_razz.gif bo te akurat trudno u nas dostać (inne z tej serii są a te nie icon_sad.gif ).
I Almdudler - napój gazowany -ale to już mniej ekskluzywny towar wink.gif
Nie potrafię sobie też odmówić Wiedeńskiego Sachera ale ja łasuch okrutny jestem icon_lol.gif

A może jakieś ekspresowe zwiedzanko? icon_smile.gif
Tuni
Acha ciuchów nie kupuję.
Ale ja w ogóle ciuchów nie kupuję, no chyba że muszę icon_confused.gif

Miłego pobytu i szerokiej drogi życzę.
aneea
CYTAT(Tunisiek)
Kupuję zawsze czekoladki Mozarttaller -pyycha icon_razz.gif bo te akurat trudno u nas dostać (inne z tej serii są a te nie icon_sad.gif ).
I Almdudler - napój gazowany -ale to już  mniej ekskluzywny towar wink.gif  
Nie potrafiÄ™ sobie też odmówić WiedeÅ„skiego Sachera ale ja Å‚asuch okrutny jestem icon_lol.gif  

A może jakieś ekspresowe zwiedzanko? icon_smile.gif


Dzieki Tunisiek!
Czekoladki kupie icon_biggrin.gif.
Co to ten Wiedenski Sacher? icon_redface.gif Kojarzy mi sie z jakims ciachem..
anonimowy
CYTAT(aneea)
CYTAT(Tunisiek)
Kupuję zawsze czekoladki Mozarttaller -pyycha icon_razz.gif bo te akurat trudno u nas dostać (inne z tej serii są a te nie icon_sad.gif ).
I Almdudler - napój gazowany -ale to już  mniej ekskluzywny towar icon_wink.gif  
Nie potrafiÄ™ sobie też odmówić WiedeÅ„skiego Sachera ale ja Å‚asuch okrutny jestem icon_lol.gif  

A może jakieś ekspresowe zwiedzanko? icon_smile.gif


Dzieki Tunisiek!
Czekoladki kupie icon_biggrin.gif.
Co to ten Wiedenski Sacher? icon_redface.gif Kojarzy mi sie z jakims ciachem..


To tort icon_cool.gif czekoladowy icon_cool.gif pyszny icon_wink.gif

addera
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.