To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

brak dwóch kreseczek

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

anonimowy
nie mam okresu od dwóch miesięcy, mam mdłości itp, ale test ciążowy wychodzi negatywny, czy ktoś tak miał, zaczynam się denerwować, że z tą ciążą coś nie tak, wizytę u lekarza mam dopiero jutro popołudniu
Sulichna
ten gość u góry to ja
.uzytkownik.usuniety.
Kiedyś nie miałam okeresu przez ponad 60 dni. Wpłynęła na to zmiana klimatu i duży wysiłek fizyczny. Pomógł progesteron, który w razie czego pomaga utrzymać ciążę a wywołuje okres jeśli trza.

Życzę takiego rozwiązania, jakiego pragniesz.

Z
Sulichna
Zwierzo biorę to pod uwagę, tylko te mdłości i siusianie, a fasolka chociaż nie planowana to bardzo pożądana.
.uzytkownik.usuniety.
Sulichna, a próbowałaś testu innej firmy? Albo badania krwi na poziom HCG?

Z
Sulichna
Robiłam test innej firmy ale tydzień temu, jutro zrobię badanie hcg jeśli dziesiejsza wizyta u ginekologa niczego nie wyjaśni - idę do państwowej przychodni i muszę się prosić żeby mnie pani doktor przyjęła bo wolne terminy są dopiero na sierpień - tak się denerwuję, że mnie nie przyjmie.
.uzytkownik.usuniety.
Będę trzymać kciuki, żeby wszystko poszło po Twojej myśli. przytul.gif

Z
Sulichna
Dzięki Zwierzo, jakaś taka roztrzęsiona jestem - to niepodobne do mnie. icon_sad.gif
oliweczkas
No i jak się sprawa zakończyła?
Dora2
cześć, jestem tu nowa. od kilku miesiecy staram się o dziecko, mam nadzieje że tym razem sie uda
Jul_i_anka
Hej
Ja tez jestem tutaj nowa i juz nie moge doczekać sie tej drugiej kreski na tesciku. Dwa cykle staran i jak na razie nic. Teraz trzeci i ciagle sobie powtarzam do trzech razy sztuka! A jakby sie udalo tao taki fajny termin porodu by wypadl 04.05.06 icon_biggrin.gif.
justin
no , Sulichna, nie trzymaj nas w takie niepewności, na pewno już sprawdziłas co i jak. Dawaj no tu zaraz znać icon_biggrin.gif
Sulichna
icon_cry.gif
laila
dziewczyny nic sie nie przejmujecie ja też sie długo starałam , z moim poprzednim partnerem wcale nie mogliśmy mieć dzieci a z obecnym 3 cykle w trzecim sie udało icon_biggrin.gif głowy do góry ,jak nie teraz to zaraz icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.