To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

centrum holistyczne.........?????

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

keyla
Mam dylemat....co wiecie i sadzicie?
widze ze w poszczegolnych tematach byla poruszana sprawa bicomu ale czytalam troche porozrzucanych postow i ciezko wyciagnac wnioski icon_cry.gif


Zastanawiam sie nad terapia, odczulaniem bicomem w centrum holistyczynym, zaczal tam chodzic moj znajomy, wykryli mu 9 alergenow, ma miec terapie dwa miesiace, sporo lekarstw homeopatycznych,wizyt i troche wyrzeczen (np cukier), a nie jest to tanie.

Zastanawiam sie czy jest to skuteczne i czy zdrowe?

i jeszcze jedno pytanie ile placiliscie za pierwsza wizyte?

moj znajomy placil 180 zl.....
ewis_
Ja byłam z Alą.
Pierwsza wizyta - testy - 30 zł. Badali chyba 30 alergenów (dawno to było) i wyszło faktycznie to na co uczulona. Wiem, bo robiłam też w innym miejscu i wyszło to samo.
Nie odczulałam. Podobno odczula się po 1 alergenie na raz, ważna jest kolejnosc odczulania. Cena 1 seansu zależy od konieczności częstotliwości icon_lol.gif "seansów" icon_lol.gif Im częściej trzeba (np.: raz na miesiąc/kwartał do końca życia jest tańsze niż seanse przy całkowitym wyleczeniu) tym taniej liczą za seans. Tak samo z ilością alergenów. Jak będzie dużo odczulania, to dają niższą cenę za jednostkę.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.