To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

doswiadczenia

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

dyziak
Jakie macie doswiadczenia, jesli chodzi o przedszkola za granica? Jak szybko dzieciaki, ktore nie znaly jezyka, zalapaly go? Prosze o info
marghe.
dyziaku, przez 2 m-ce milaczlam jak zakleta
a potem jak zaczęłam to dziób mi sie nie zamykał
dyziak
Jej tez sie dziob nie zamyka icon_rolleyes.gif Tylko ja sie obawiam, ze za chwile jej nie zrozumie, bo mnie nauka idzie nieco ciezej icon_redface.gif Najgorsze to to, ze miesza jezyki, a ja madra icon_eek.gif jeszcze po niemiecku do niej prawie.
Ostatnio postanowila mnie uczyc piosenki po hiszpansku icon_lol.gif A jeszcze mi tanczyc kazala icon_mad.gif
marghe.
zrozumiesz, zrozumiesz
a to,ze Ona szybciej sie uczy to akurat normalne icon_smile.gif
dyziak
No tak, bo u mnie juz komorki nie te icon_cry.gif A przynajmniej nie tyle wink.gif
marghe.
NIe Dyziak.. po prostu dzieci wchłoną jak gąbki icon_smile.gif
A i Ty sie nauczysz. Od NIej wink.gif
dyziak
O niedopuszczalne wink.gif To co, ona moje pisanie poprawiac bedzie icon_eek.gif Niedoczekanie icon_razz.gif
Zartuje, wiem marg. wiem. Tylko wkurza mnie, ze bylam na tyle niemadra, ze nie zaczelam wczesniej, jeszcze w Polsce icon_cry.gif Za to teraz slecze nad ksiazkami, no chyba ze jestem na forum, to co innego wink.gif
Ale juz powoli sie dogaduje icon_smile.gif Dzisiaj nawet przez telefon icon_lol.gif
No, napisz, zem dzielna nieslychanie wink.gif
marghe.
Dzielna jesteĹ› bardzo.
Właczaj TV, niech leci w tel, osłuchuj sie z językiem
czytaj głupawe ksiązki (harlekinowate np - są pisane b. prostym językiem)
oglÄ…daj filny rysunkowe

mnie to bardzo pomogło icon_smile.gif
dyziak
z wyjatkiem ksiazek (brrr icon_twisted.gif ), oczywiscie tych jasno okreslonych (Bosz, to wogole moze nosic miano ksiazki?) pozostale czynie. I z uparciem maniaka mecze wszystkich w poszczegolnych urzedach, ze bede mowila w ichnim jezyku. Zreszta po niemiecku nikt nie mowi, po angielsku nieliczni i to niejeden jeszcze gorzej niz ja icon_lol.gif To ich mecze wink.gif A zalatwiac musze rzeczy od licha icon_rolleyes.gif bo moj chlop to wogole nie poliglota wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.