To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Jagody???

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Monia5
Dziewczyny czy karmiąc piersią mozemy jeść jagody???jak to jest z kupką dzidzi potem?
iha
Monia ja nie wiem czy mozna czy nie , ale jadłam jagody i małej nic nie było a kupka tez była koloru taka jak zawsze czyli żółciutka.
dori
Monia,niedawno miałam jakąś taką grype żołądkową i przy tym straszliwie mnie czyściło.
Zadzwoniłam do położnej powiedziała,że spokojnie moge zjeść suszonych jagód
Monia5
dzieki za odpowiedzi wlasnie zjadlam surowe jagody i jest ok icon_biggrin.gif Niewiem jakie moge jeść owoce icon_sad.gif
iha
Monia musisz spróbować i obserwować Kacperka .
Ja jadłam pomarańczę, arbuza (oj dużżżo duuuużżzo), nektaryny, brzoskwinie, kiwi, jagody, truskawki, banany i Zuzi nic nie było po tym icon_biggrin.gif .

Pediatra powiedziała, że można wszystko tylko z umiarem i przede wszystkim obserwować, jesli dziecko coś źle znosi to wtedy trzeba odrzucić i tak powiedziała że jak się zje 1 mandarynkę to się nic nie stanie, natomiast jesli pochłonęłoby się kilogram to mógłbybyć problem.
myszka
Przede wszystkim uważać z drobnopestkowymi (truskawki, maliny, poziomki) i cytrusami. Ale jednak próbować, bo skoro nic dziecku nie będzie, to po co się katować.

Ja nie mogłam nic oprócz musu jabłkowego.
Monia5
Dzięki za rady.Po truskawkach mały robił rzadkie kupki,ale dzisiaj kupie brzoskwinie i zobacze jak mały będzie sie zachowywał,czy nic mu nie będzie.jagody,porzeczki już jadłam i było ok icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.