To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Niewiem co siÄ™ dzieje :(

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Dodorka
Od paru dni czuję się bardzo osłąbiona.Dzisiaj jechałam z Madzią do lekarza i jak mnie w autobusie złapało-zielono przed oczami,pot leciał po czole,w brzuchu coś kłuje i tak strasznie duszno.Pogoda jest super,jest chłodno,wiatr i słońce nie świeci w końcu.Dobrze że jechał ze mną mąż.I tak w ciągu 1,5 godziny miałam 4 takie osłabienia.
Wyniki mam dobre-niewiem dlaczego tak się dzieje.Boję się z Madzią sama na spacer wyjść,a wiadomo może padnę na ulicy icon_eek.gif

Pozdrawiam-Dorota
ulcik
a czy to przypadkiem nie uboczny skutek diety ??

ulcik
malinowa i Malina
Pisałaś w innym wątku, że mieliście jakiegos wirusa i byłaś w szpitalu - może poziom potasu masz niski, może to magnez? Dieta pewnie się do tego dokłada.
Dodorka
tak byliśmy wszyscy w szpitalu,to był wirus jelitowy.a co do diety to może faktycznie coś jest nie tak,staram się jeść wszystkie potrzebne składniki.Może powinnam pić jakieś witaminy?
Potwora
Ja mam coś takeigo jak spada mi poziom cukru we krwi. Trzba szybko coś zjeść.
Kocurek
Anemia? Ciąża?
Dodorka
anemia odpada-miałam robione wyniki,ciąża też odpada( niestety)-biorę tabletki antykoncepcyjne
Może polecicie mi jakieś dobre witaminy-chodzi mi o cały zestaw witamin w jednej tabletce
marghe.
moze Bodymax?
mnie odpowiadał
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.