To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

od czego zacząć....kilka pytać o przedszkole

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Dagmarcia
nie wiem od czego zacząć... tyle mam pytań. Oskar powinien od września 2006 iść do przedszkola, ale mój urlop kończy się 9 czerwca. I co wtedy? Czy mogę go wysłać już w czerwcu? Czy przedszkola mają jakąś wakacyjną przerwę, czy jej długość zależy od konkretnego przedszkola? Kiedy powinnam zacząć szukać przedszkola? Na co zwrócić uwagę?
Trochę mnie to przeraża..... icon_confused.gif
Mama Mojzesza
Dagmarcia, jesli w przedszkolu sa miejsca to chyba nie powinno byc problemu, pani dyrektor przedszkola ktore mamy naprzeciwko juz od wrzesnia tego roku chce przyjac Mojzesza icon_razz.gif Na moje sugestie, ze moze on jednak troche za maly, zgodzila sie ze faktycznie, lepiej od stycznia icon_lol.gif Tylko ze my w okolicy mamy az 4 przedszkola, i wyglada na to ze walcza o klientow icon_wink.gif (i tak go nie posle juz w styczniu, bo chodzi do zlobka icon_razz.gif )
Musisz sie przejsc, nawet juz teraz, do wybranego przedszkola i po prostu zapytaj, przy okazji rozejrzysz sie, czy ladnie i czy panie mile icon_twisted.gif
Dagmarcia
my w okolicy też mamy kilka przedszkoli. tylko że moja okolica jakoś mię nie zbyt podoba....
a co sądzicie o przedszkolach prowadzonych przez siostry zakonne? słyszałam że są takie, ale nie wiem co o tym myśleć icon_confused.gif czy są tu mamy, których dzieci chodzą do takich przedszkoli?
Moje wszystkie jakieś paranoje związane z wyborem odpowiedniego przedszkola wzięły się stąd że naczytałam się co panie przedszkolanki robią z dziećmi.... icon_evil.gif żeby na przykład były spokojne
Mama Mojzesza
Dagmarcia, dzieci mojej kolezanki chodzily do przedszkoli prowadzonych przez siostry, ja bym Mojzesza chetnie poslala, ale jestem leniwa i nie chcialoby mi sie go wozic icon_twisted.gif co innego gdybym miala pod domem icon_wink.gif Z tego co mi opowiadala ta kolezanka, jej dzieci byly bardzo zadowolone, miala tylko troche watpliwosci przy synku, w ostatniej grupie - mowil ze siostry wola dziewczynki i mlodsze dzieci, siostry pytane o to przyznawaly, ze gorzej sobie radza z duzymi chlopcami i ciesza sie ze znow im przypadnie grupa maluchow... icon_rolleyes.gif

u nas na parafii pracuje siostra ktora wczesniej pracowala przedszkolu, jest taka kochana, dobra, ladna, mila i w ogole icon_biggrin.gif, ze jesli inne tez takie sa to nawet zastanowilabym sie nad tym dowozeniem icon_wink.gif
Dagmarcia
dzięki Blue o to mi chodziło
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.