To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Potrzebna osoba do opieki (za zapłatę)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Cleo
Hej
usiłuję złapać KasięRybkę, ale na razie mi się nie udaje.
A sprawa dość pilna. Moja 78-letnia babcia wróciła od nas do swojego domu w Białymstku, gdzie był robiony remont. Sprzątania jeszcze i troche zostało. ale to nie wszysyko-babcia jest już starsżą osobą, msyui brać leki, mierzyć ciśnieine itd. A wszyscy jesteśmy tu- w Warszawie. A ona nie chce sie rpzeniesć.
I teraz- moja rodizna chciałaby znaleźć dobrą, uczicwa , mią osobę, która na początek chciałaby przychodzić 3 razy dzienie na chwilę do babci-sprawdzić, czy wzięła leki (bo zapomina), czy zjadłą obiad, czy cos w lodówce jest, zmierzyć ciśnienie. Generalnie-rzucić okiem.
Tak na próbę na miesiąc, bo babcia broni swojej niezlaeżności bardzo (przeżyła Syberię, wdowieństwo długie itd...źle znosi swoje starzenie się) i nie chcemy od razu kogoś na stałe. ALe po miesiacu jeśłi wszystko się uda, to chcemy na parę godzin kogoś codziennie.
Teraz jeszcez do pomocy przy sprzątaniu taka osoba by się przydała.
Oczywiście za taką pomoc będzie wyangrodzenie!
powiedzcie, czy kogos znacie, kto sprawdził sie w takiej opiece, kogo osobiscie znacie, wiecei ze jest ucziwy itd. a mze wiecie, gdzei nalezy się zgłosic- moze Caritas itp???
będę wdzięczna za szybką odpowiedź!!
kasiarybka
Klara:

https://www.caritas.pl/bialystok/

Nie znalazłam nikogo icon_sad.gif
Wszystkie moje koleżanki, albo pracują, albo pilnują dzieci.
Przepraszam, że tak póżno ta wiadomość, ale mam urwanie głowy.
anonimowy
myslalam raczej,ez moze mama jakiejs koleznaki by chciala czy tesciowa... a moez jakas zprzyjaxniona pielegniarka?
o rety..icon_sad.gif
dzieki za kontakt na caritas!
anonimowy
Oj, dopiero teraz przeczytalam - a moja mama szuka pracy
Agnieszka*
ten Gość to byłam ja icon_wink.gif
oliwia5001
wiam, juz pewnie kogos znalazlas, ale jezeli sie ten ktos nie sprawdzil to daj znac, i napisz na jakim osiedlu mieszka babcia. pozdrawiam serdecznie
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.