To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Cetrazette - głupia sprawa ale i tak pomóżcie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Silije
Strasznie jestem niemądra. Miałam zacząć brać Cerazette, ale nie wzięłam opakowania na wakacje, gdzie dostałam okres i zamiast w 1 dniu cyklu zaczęłam brać po powrocie w szóstym! I do tego po 2 dniach pigułek skorzystałam z męża bez inych zabezpieczeń. Nie jest to tym razem podświadome pragnienie trzeciego dziecka, tylko taki napad głupoty. Czy początek brania w 6 dniu cyklu zablokuje owulację (jeszcze jej nie miałam)?
niech mi ktoÅ› udzieli informacji pliss.
Anuk
A jesteś w stanie określić w którym dniu cyklu normalnie masz owulację?
Silije
Normalnie między 14 a 16, no 13 a 17.
Zastanawiam się czy miało sens użycie - po wszystkim - globulki plemnikobójczej (w razie doczekania plemników do owulacji), nigdzie ni piszą o takim zastosowaniu globulek.
icon_rolleyes.gif Ale ze mnie ciemnogród.
Anuk
Silije,
nie jest to co prawda globulka "po", ale globulka w trakcie.... hmm zważywszy jednak całość okoliczności - to raczej nie powinnaś zajść, choć nie ma mowy o 100% pewności.
Mama Mojzesza
Silije, ja tez jestem niemadra, ale chyba sobie osobny watek stworze zeby sie wyzalic.
w kazdym razie w temacie:
Lekarz powiedzial mi ze nie musze czekac na okres (moglabym tak sobie czekac i dwa miesiace,zdazylabym juz pewnie dwa razy zajsc w ciaze) tylko po rozpoczeciu opakowania musze odczekac tydzien, tzn ze dopiero po siodmej tabletce jest bezpiecznie.
No dobra, zasmiece Ci watek bo nie moge wytrzymac, wiesz co zrobilam? regularnie bralam przez 8 dni, a dziewiatego - zapomnialam! 21.gif
Ja sie nie nadaje do tego, mam dosyc, odstawiam mojego meza od łoża icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif
Dowiedz sie co z ta globulka,bo ja nie wiem, moze zadzialala, no i zrob sobie test... a czy jak sie bierze cerazette to test wyjdzie ujemny mimo ciazy, czy wynik bedzie prawdziwy?? ktos wie?
i.
Aniu, test powinien wyjść prawdziwy.
Mama Mojzesza
dzieki!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.