To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Czy lubicie CYNAMON ;)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

M.Madziarek
Uwielbiam cynamon. Na ryżu, z jabłkami, lody cynamonowe, kawę z cynamonem ... mniam icon_biggrin.gif
I taką sobie ankietkę wymyśliłam w to słoneczne popołudnie w pracy icon_wink.gif icon_cool.gif
Missy
skanna
Kocham cynamon.
Wujek mojego męża niebawem przyjeżdżający z wizytą ze Stanów, na pytanie "Co Wam przywieźć?" usłyszał odpowiedź "Tylko i wyłącznie tic-taki cynamonowe" icon_twisted.gif
Litka
uwielbiam, szczególnie do kawy
mama_do_kwadratu
Kocham, a z Ameryki to jeszcze proszę o gumy do żucia o smaku cynamonowym właśnie.
Mika
z czekoladÄ… na gorÄ…co icon_biggrin.gif mniaaaam icon_biggrin.gif
Dodorka
Mama do kwadratu są już u nas gumy cynamonowe-takie w czerwonym opakowaniu " HOT RED" czy coś takiego wink.gif
mama_do_kwadratu
CYTAT(Dodorka)
Mama do kwadratu sÄ… już u nas gumy cynamonowe-takie w czerwonym opakowaniu " HOT RED" czy coÅ› takiego  :wink:

icon_eek.gif muszę się rozejrzeć w takim razie, dzięki icon_wink.gif
ewis_
Mnie też najpierw przyszły do głowy gumy icon_mrgreen.gif
Dostępne są chyba w supermarketach, bo maż z każdymi zakupami przywozi świeżutkie icon_wink.gif

a na temat: jestem na TAK
ale bez fanatyzmu...
ilona
To ja polecam paste do zebow cynamonowa-uwielbiam! icon_biggrin.gif
fifafo
ja uwielbiam cini minis
skanna
CYTAT(Dodorka)
Mama do kwadratu sÄ… już u nas gumy cynamonowe-takie w czerwonym opakowaniu " HOT RED" czy coÅ› takiego  :wink:


Big Red

W Carrefourze na pewno sÄ….
oliweczkas
Bardzo lubię cynamon. Nie wyobrażam sobie szarlotki czy makaronu z serem bez cynamonu. Gumy cynamonowe jadłam-bardzo smaczne. W takim czerwonym listeczku.
marghe.
ledwo tolerujÄ™

w szarlotce ujdzie
emce
LubiÄ™, ale bez przesady.
Kocurek
CYTAT(Mama_Do_Kwadratu)
Kocham, a z Ameryki to jeszcze proszę o gumy do żucia o smaku cynamonowym właśnie.


Gumy od niedawna kupuję w Intermarche, na pewno większe markety je mają - ale tik-taki to bym chętnie spróbowała icon_smile.gif
Kocurek
CYTAT(Ilona)
To ja polecam paste do zebow cynamonowa-uwielbiam! icon_biggrin.gif

Ilona, a gdzie jÄ… kupujesz?
A tak pobocznie nieco....jest taki smak, którego nie mogę określić icon_rolleyes.gif Kiedyś były w sprzedaży gumy Winterfresh o tym smaku, niestety, bardzo krótko - opakowanie taki "turkusowy" zielony. Uuuuuuwielbiam go, na mnie działa jak afrodyzjak prawie icon_lol.gif zapachowo kojarzy się z maścią wygrzewającą Ben Gay (w Austrii kupowałam właśnie pastę do zębów o tym smaku/zapachu). Ktoś wie o co chodzi? Gdzie kupię coś do jedzenia czy pastę z tą nutą??????
ilona
No ja ja kupuje u siebie w Torontowie i chyba tez wiem o jakim smaku mowisz on taki ostrawy i nie kazdy lubi ale jak sie nazywa nie pamietam icon_rolleyes.gif
ewis_
anyżkowe?
Sulichna
Bardzo, szczególnie lubię posypać sobie cynamonem kawę latte, którą serwuje mi mój mąż w sobotni i niedzielny poranek, ale także do szarlotki i ryżu na mleku.
Inca2
Uwielbiam, nawet mieso doprawiam odrobina cynamonu icon_smile.gif
irminka2
Lubię , do jabłek i szarlotki obowiazkowo, lubię zapach cynamonu.

Kawy cynamonowej nie piłam ale jako,że ja zwolenniczka , mocnej , sypanej i bez jakichkolwiek dodatków typu mleko, cukier i inne, pewnie zachwytu mojego by nie wzbudziła:)

Irmina
Kaszanka
Z grysikiem icon_wink.gif

Czy od wąchania cynamonu można się uzależnić? W domu co jakiś czas podchodzę do szafki żeby powąchać cynamon icon_redface.gif
dyziak
Lubie. Ja w Polsce kupowalam tic tacki (jak sie to pisze, do jasnej....) tylko gdzie?
mama_do_kwadratu
CYTAT(dyziak)
Lubie. Ja w Polsce kupowalam tic tacki (jak sie to pisze, do jasnej....) tylko gdzie?

cynamonowe??? icon_eek.gif
Kocurek
CYTAT(aleve)
anyżkowe?


Nieee........anyż też uwielbiam, ale to nie to icon_sad.gif
M.Madziarek
O tic takach cynamonowych nie słyszałam; guma cynamonowa jak najbardziej tak, choć jakoś szybko traci smak icon_cry.gif

A lody posypane cynamonem lub cynamonowe lody Grycan ? Mniam icon_biggrin.gif
Dorotka25
[quote=Kocurek][quote=aleve]anyżkowe?[/quote]

Nieee........anyż też uwielbiam, ale to nie to icon_sad.gif

a może o menthol chodzi??
dyziak
no, wlasnie cynamonowe. Chyba w Warszawce, w ...... taki sklep przy, no, wlasnie, przy - kojarzycie sklep przy hotelu na Emilii Plater, choli, jak ten hotel sie zwie? Czy moze mi zabraknac jezyka po czterech miesiacach pobytu za granica? No, niemozliwe. To Holliday (jak to sie pisze?) POMOCY!!
.uzytkownik.usuniety.
Uwielbiam. Do jabłek pieczonych i w szarlotce, w kompocie... i goździki też.

Z
ilona
A ja przez ten watek cynamonowy dzisiaj sobie sniadanie zmodyfikowalam.Zamiast papryka posypalam sobie jajka cynamonem.Pudeleczka staly obok.Roztargnienie.Nie polecam icon_wink.gif
Trusia
Mniaaaam cynamonik icon_smile.gif
Co do pisowni tic tac w odmianie - Missy Madziarek pokazała klasę icon_smile.gif Z tą pisownią jest tak:
Metallica - Metalliki
tic tac - tic taki

A ja najbardziej lubię pisać tiktaki - i tak wiadomo, o co chodzi...
No właśnie, gdzie te tiktaki cynamuśne?
Anielka
CYTAT(marg.)
ledwo tolerujÄ™

w szarlotce ujdzie


To ja mam identycznie icon_lol.gif
emce
CYTAT(Ilona)
No ja ja kupuje u siebie w Torontowie i chyba tez wiem o jakim smaku mowisz on taki ostrawy i nie kazdy lubi ale jak sie nazywa nie pamietam icon_rolleyes.gif


Może eukaliptusowy? Bo pasuje mi do opisu idealnie... ?
asiak
a ja jak jest zimno uwielbiam herbatÄ™ cynamonowÄ…-wspaniale rozgrzewa icon_biggrin.gif
cini minis też zjadamy razem z córką i jabłka prażone z cynamonem,szarlotkę,czasami mięsko-niestety nie często bo mój małżonek nie trawi tego zapachu icon_sad.gif za to jest więcej dla nas icon_lol.gif
addera
cynamon zawsze i wszędzie
uwielbiam namiętnie icon_wink.gif
moko.
LubiÄ™,ale bez przesady.
Cynamon swietnie komponuje się z ryżem, makaronem, jabłkami i innymi owocami, do kawy, lodów, deserów.
M.Madziarek
CYTAT(Trusia)
Mniaaaam cynamonik icon_smile.gif
Co do pisowni tic tac w odmianie - Missy Madziarek pokazała klasę icon_smile.gif Z tą pisownią jest tak:
Metallica - Metalliki
tic tac - tic taki

A ja najbardziej lubię pisać tiktaki - i tak wiadomo, o co chodzi...
No właśnie, gdzie te tiktaki cynamuśne?


Trusia icon_smile.gif DziekujÄ™ icon_smile.gif

Missy
mama_do_kwadratu
CYTAT(skanna)
CYTAT(Dodorka)
Mama do kwadratu sÄ… już u nas gumy cynamonowe-takie w czerwonym opakowaniu " HOT RED" czy coÅ› takiego  :wink:


Big Red

W Carrefourze na pewno sÄ….

Kupiłam sobie wczoraj- pyyyyyyyyyszne icon_smile.gif
AdusiaR
lubie cynamon, a najbardziej z zapiekanym ryżem i jabłkami icon_lol.gif icon_lol.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.