To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

dla kobietki i faceta ;)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Mika
a co tam -chwalÄ™ siÄ™ wink.gif

ale najpierw zaczniemy od kobietki ....


Dziś 7 lat kończy Kinga Wioli -z tego miejsca życzę Ci Kinguniu wspaniałego startu w szkole i ... dalszych tak cudownych pomysłów cobyśmy miały o czym na forum czytać wink.gif


i kończymy na facecie ...

również dziś moje Jasię kończy lat 4 -dziecie moje kochane zacznij no wreszcie więcej gadać icon_lol.gif i ... bądź fajnym starszym bratem wink.gif
ulcik
Wow no to podwójnie najlepsze życzenia dla dwójki icon_smile.gif

ulcik
dyziak
mika - dla Jaska, coby gadal, wszystkiego naj! Pocvzekaj, ja tez zaczelam pozno gadac, a pozniej nikt mnie sluchac nie chcial icon_cry.gif Teraz czasem pogadam, czasem pomilcze. Ten typ tak ma
aronka
Dla Kingusi - wszystkiego, co najlepsze! Kingusiu, bądź dalej Muzą swojej Mamy i podsuwaj Jej coraz to nowe pomysły do książki. icon_wink.gif

Jaśku - uśmiechu, szczęścia, słoneczka! I pamiętaj, gadułą może być baba icon_wink.gif , a Tyś przecie mężczyzna! icon_biggrin.gif

ilona
Najserdeczniejsze zyczenia dla Kingi i Jaska!!!! icon_biggrin.gif
Jutta
Kinguniu, żebyś zawsze była tak pomysłowa dziewczynka i sloneczkiem dla Mamusi icon_lol.gif

Jaśku, żeby mam zawsze chciała Cie tak słuchac jak teraz icon_lol.gif

Dzieciaki - szczęśliwego dzieciństwa icon_exclaim.gif
skanna
Wszystkiego najlepszego dla obojga jubilatów icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif
M.Madziarek
Kingusi i Jasiowi wszystkiego najlepszego, dużo słoneczka, zdrowia i uśmiechu icon_smile.gif
sdw
Jasiu, wszystkiego o czym tylko marzysz. Radości, słoneczka na każdy dzień, miłości i móstwa prezentów icon_wink.gif Spóźnione ale szczere icon_redface.gif

Kinguniu Maleńka moja, od matki-sklerotyczki icon_confused.gif przyjm serdeczne życzenia. O czym marzysz, wiemy tylko my dwie, niech Ci się spełni, Kochanie icon_biggrin.gif
M.Madziarek
CYTAT(wiolontela)
Jasiu, wszystkiego o czym tylko marzysz. RadoÅ›ci, sÅ‚oneczka na każdy dzieÅ„, miÅ‚oÅ›ci i móstwa prezentów  :wink:  Spóźnione ale szczere  :oops:  

Kinguniu MaleÅ„ka moja, od matki-sklerotyczki  :?  przyjm serdeczne życzenia. O czym marzysz, wiemy tylko my dwie, niech Ci siÄ™ speÅ‚ni, Kochanie  :D

Ja po za tematem, za co przepraszam... Wiolontela masz boskÄ… sygnaturkÄ™ !! icon_smile.gif icon_lol.gif

Missy
Owca
Sto lat dla Kingi i Jaśka... niechaj Wam slonko zawsze swieci icon_wink.gif
.uzytkownik.usuniety.
Buziaczki dla zarąbiastych dzieciaczków z 28. icon_biggrin.gif

Może jeszcze mam szansę na takie.... icon_smile.gif

Z
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.