To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Kreta

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mgiełka.
Czy ktoś może był za małym dzieckiem (3 lata) na Krecie i może polecić fajne, przyjazne dzieciom miejsce. Chodzi oto, aby był brodzik przy basenie, może jakiś plac zabaw i akceptowalne jedzenie.

Pozdrawiam,
mgiełka
daga
Polecam hotel:
Sirios Village.
popatrz:
https://www.siriosvillage.gr/

ma go w ofercie Rainbow i chyba Open Travel.
marghe.
Byliśmy ze Scan Holiday
Eri Village czy jakoś tak sie toto nazywało
Osrodek ok, kilka basenów itp
Jedzenie nieszczególne
mgiełka.
Dzięki za informacje, właśnie wybieramy się do Sirios Village, niestety teraz trudno o dobrą ofertę w przyzwoitej cenie, bo sporo osób zrezygnowało z Egiptu i przerzucili się na inne miejsca. Nie ma nawet LastMinute bo wszystko schodzi jak na pniu.

Daga, czy możesz napisać coś więcej o hotelu - może być na priv.

Monika
Piśka
Dziewczyny podbijam temat!

napiszcie proszę coś o Krecie, gdzie warto jechać, żeby odpocząć, może jakiś hotel polecicie fajny.

Dodam, że wybieram się na Kretę w maju i będę w 5 miesiącu ciąży, takie ostatnie wakacje we dwoje. Lekarz powiedział, że jak najbardziej No problem.

Z góry dziękuję.
daga
Jesli szukacie spokoju to polecam Kretę zachodną - okolice Kissamos, Chanii i Rethymonu. Warto jeździć na południe wyspy, tam znajdziecie jeszcze tereny nieskażone komercją i cieplejszą wodę w maju. Podaj o jakich hotelach myslisz to będzie mi łatwiej Ci pomóc.
Piśka
Nie wiem czy wyjazd indywidulny wchodzi w gre. Lubię podróżowac w ten sposób ale ze względu na ciążę chyba tym razem wolę biuro, które wszystko za mnie zoorganizuje. Poza tym byłoby trudno z poruszaniem się po wyspie, bo samochód raczej odpada. A hotel chciałabym cichy, blisko plaży i jakiegoś miasteczka. Przeglądałam tą stronkę i jest interesująca, z tym że dla nas w tym roku taka opcja odpada, ale dziękuję za odpowiedź.
alka25
Dużo nazw padło, jak tylko do siebie dodam, że jest tam co robić z dzieckiem, na pewno nie będziecie się nudzić.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.