To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Żelazko bezprzewodowe

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Edi Zet :)
Drogie Mamy,

czy któraś z Was korzysta lub korzystała z żelazka bezprzewodowego icon_question.gif
Chciałabym poznać wszystkie za i przeciw korzystania z takiego wynalazku.... icon_wink.gif
EwaKW
witaj
Korzystam z zelazka bezprzewodowego.Minusow nie podam bo nie ma:)
Plusy to to ze swobodnie manewrujesz zelazkiem.Dziecko nie ciagnie za kabelek icon_wink.gifA pozatym zelazko jak zelazko zawsze mozesz zrezygnowac z funkcji zelazka bezprzewodowego i zrobic z niego przewodowe:)
to tyle
Pozdrawiem
Edi Zet :)
CYTAT(EwaKW)
Dziecko nie ciagnie za kabelek icon_wink.gif


Wielkie dzięki!!!
Właśnie dlatego zastanawiam się nad zakupem tego żelazka.
milki
... zelazko bezprzewodowe,to najlepszy wynalazek na swiecie
( pomijajac internet oczywiscie icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif )
plusy sa olbrzymie, wiec bardzo polecam!!!

zycze powodzenia w wyborze modelu!!!

cieplutko pozdrawiam, milki
Dorotka
Ja mam bezprzewodowego Philipsa. I używam go zazwyczaj jednak jak żelazka z kabelkiem, bo przy górze prasowania i tak trzeba co chwilę je ładować. Wynalazek rewelacyjny jak prasujesz niewiele, jak masz prasowania dużo (skąd u mnie się tego tyle bierze ? icon_wink.gif ) to nie będziesz biegała co chwila powiedzmy do łazienki podładować icon_rolleyes.gif
EwaKW
ja rowniez mam philipsa i mam "ladowarke" w postaci stojaka przymocowana do deski do prasowania.Co odkladam zelazko zeby np przelozyc koszule czy cos tam innego odkladam je wlasnie na ladowarka przymocowana do deski.
pozdrawiam
Marghe
Ja mialam i bylam bardzo zadowolona... (Marki nie pamietam , ale raczej nie Philips)
Marghe
Edi Zet :)
Żelazko bezprzewodowe poszło w "niepamięć", bo oto zakupiłam zmywarkę!
Ale ja siÄ™ jeszcze zasadzÄ™ na to bezprzewodowe..... wink.gif
Dzięki za info.... icon_razz.gif

Pozdr
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.