To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Kobietki w ciąży

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4
Majo (Majeczki)
Jakoś nie mogę się doliczyć ile Kielczanek spodziewa się w najbliższym czasie dzidziusia.
Czasem gdy siedzę w poczekalni u gina zastanawiam się czy nie ma tam którejś z was

Pozdrawiam brzusie

Asia z terminem na grudzień icon_biggrin.gif
izamr
zgłaszam się!!!
aniapatryk
Termin wrzesien icon_biggrin.gif
Ania
Majo (Majeczki)
CYTAT(aniapatryk)
Termin wrzesien  :D  
Ania


No właśnie paska brak, to niby jak ja się mam domyślić? icon_wink.gif
Kto jeszcze
Annakto a ty się nie odezwiesz?
fifafo
jasne odzywam sie termin na luty a gdzie chodzisz do gina
pozdrawiam jak tam brzusie
Majo (Majeczki)
Ja chodzę do dr Rudzińskiego I chyba wybiorę się w przyszłym tygodniu.
Ale wcześniej idę na USG Mąż już nie może się doczekać Bardzo chce wiedzieć jakiej płci będzie następny członek naszej rodziny icon_lol.gif
fifafo
mój tez sie nie moze doczekac ale stawia na dziewczynke i nawet Kornel juz mówi do NIEJ
ja tez na usg chce bo mam taki brzusio jak z Kornelkiem w 5 czy 6 miesiącu może to bliznieta icon_biggrin.gif icon_cool.gif pewnie nie ale kto wie
izamr
a Aniapatryk co będzie miec? dziewczynke czy chłopca?
aniapatryk
CYTAT(Majeczki)
CYTAT(aniapatryk)
Termin wrzesien  :D  
Ania


No właśnie paska brak, to niby jak ja się mam domyślić? wink.gif
Kto jeszcze
Annakto a ty się nie odezwiesz?

Juz sie tłumacze, pasek byłby od początku ale sie nie zmiescił ze zdjeciem mojego Patryczka, stad zrezygnowałam icon_sad.gif .
Po urodzeniu zmienie nasz image icon_lol.gif . i beda 2 paseczki
AAA będe miec drugiego synka icon_smile.gif .
truska
Termin okolo 22 pazdziernika
Agnieszka
anonimowy
truska witamy icon_biggrin.gif
wraz z kruszynka opowiedz cos wiecej o sobie
fifafo
nie zalogowało mnie ten gosc to ja icon_cool.gif
truska
No wiec studiuje na Politechnice Świętokrzyskiej teraz ide na 4 rok. Urodzilam sie 20 października 83 i na tegoroczne urodzinki dostane wlasnego bobaska icon_smile.gif, no oczywiscie jak się też urodzin 20 -stego co jest bardzo prawdopodobne. Z tego co było widać na usg mam być dziewczyna a jak będzie to na imię dam jej Weronika.
No to narazie tyle Pozdrawiam
śmieszek
CYTAT(truska)
No wiec studiuje na Politechnice Świętokrzyskiej teraz ide na 4 rok. Urodzilam sie 20 października  83 i na tegoroczne urodzinki dostane wlasnego bobaska icon_smile.gif, no oczywiscie jak się też urodzin 20 -stego co jest bardzo prawdopodobne. Z tego co było widać na usg mam być dziewczyna  a jak będzie to na imię dam jej Weronika.  
No to narazie tyle Pozdrawiam

Truska wpisz w pasku kod z "url" wtedy będziesz miała paseczek icon_wink.gif
truska
no to proba moze mi teraz wyswietli paseczek
mamuśka.chłidzw
CYTAT(truska)
No wiec studiuje na Politechnice Świętokrzyskiej teraz ide na 4 rok. Urodzilam sie 20 października  83 i na tegoroczne urodzinki dostane wlasnego bobaska icon_smile.gif, no oczywiscie jak się też urodzin 20 -stego co jest bardzo prawdopodobne. Z tego co było widać na usg mam być dziewczyna  a jak będzie to na imię dam jej Weronika.  
No to narazie tyle Pozdrawiam


Ja też kończyłam PŚ z synem icon_lol.gif icon_wink.gif .Witaj u nas na wątku icon_biggrin.gif
Majo (Majeczki)
Truska Witaj wśród świętokrzyskich ciężarówek
Fajnie, że jest nas więcej

Lista wygląda tak:

Aniapatryk - Ania - Wrzesień
Izamar - Iza - 5 Październik
Truska - Agnieszka - 22 Październik
Majeczki - Asia - 11 Grudzień
Annakto - Ania - Luty

Mam nadzieję, że wszystko się zgadza icon_biggrin.gif
fifafo
a ja mam termin na 3 luty ale to moze jeszcze ulec zmianie
piekny paseczek truska icon_biggrin.gif
oliweczkas
Truska-serdrcznie witamt wśród Kielczanek!!!!
Życzę szczęśliwego przebiegu ciąży i porodu! Pisz coś więcej o sobie!
Pozdrawiam! icon_lol.gif
izamr
Truska! ja też witam!!!
Pozdrawiam wszystkie cieżarówki kieleckie (świetokrzyskie). Kto bedzie rodził na Czarnowie?
aniapatryk
Lista wygląda tak:

Aniapatryk - Ania - 6 Wrzesień(z USG) 13 Wrzesień(z OM) Sz. Kościuszki
Izamar - Iza - 5 Październik
Truska - Agnieszka - 22 Październik
Majeczki - Asia - 11 Grudzień
Annakto - Ania - Luty
fifafo
wiec też sobie uaktualniłm listę

Aniapatryk - Ania - 6 Wrzesień(z USG) 13 Wrzesień(z OM) Sz. Kościuszki
Izamar - Iza - 5 Październik
Truska - Agnieszka - 22 Październik
Majeczki - Asia - 11 Grudzień
Annakto - Ania - 3 Luty planujemy na Czarnowie
Majo (Majeczki)
CYTAT(izamr)
Kto bedzie rodził na Czarnowie?

Ja na pewno, bo mój doktor jest tam ordynatorem
truska
Wielkie dzięki za miłe powitanie.
Ja planuję rodzić na prostej, bo mam tam znajomą położną.
A teraz wyjeżdzam sobie na kilka dni nad morze i nie wiem czy będę miała dostęp do interetu. Ale jak wrócę napewno sie odezwę .
Pozdrawiam
Agnieszka
Majo (Majeczki)
Cześć dziewczyny
Wczoraj byłam na USG i okazało się, że będę miała drugą córeczkę. Jestem w szoku bo chociaż tak właśnie chciałam to byłam pewna, że to będzie chłopczyk. Mąż mówi, że się cieszy, że jest zdrowiutkie. No widać my nie umiemy zmajstrować nic innego. Mój ślubny mówi: "jesteśmy w Uni więc trzeba się specjalizować" icon_lol.gif
A tak wogóle to czuję się świetnie icon_biggrin.gif
izamr
ja też byłam wczoraj na usg. Maja waży juz 2 kg i ma 42 cm. Duża, prawad? potwierdził się termin na 5 października.
Pozdrawiam
aniapatryk
Majeczki gratulacje dziewczynk
Iza duze to twoje maleństwo jak na ten tydzien,ja 18 sierpnia bede miec ostatnie USG wiec tez sie dowiem co nieco o wadze
Majo (Majeczki)
Iza napisz kto prowadzi twoją ciążę? Też ktoś z Czarnowa?
izamr
dr Niziurski



a to Maja właśnie - pierwsze zdjecie to buzia, a na drugim buzia z wystawionym języczkiem icon_smile.gif
śmieszek
nigdy nie mogę nic na tych zdjęciach wypatrzyć, ale języczek Twojej córci widzę icon_lol.gif
fifafo
iza ale super a nam nie wydrukowali na prostej a szkoda
Majo (Majeczki)
Niziurski to fajny lekarz Właśnie u niego robiłam USG bo mój gin jest za tym, żeby chociaż raz robił to badanie ktoś inny
Iza to może spotkałyśmy się w poczekalni Ja byłam na 19stą icon_biggrin.gif
izamr
ja na 16.45
ale co do spotkania, to nic straconego icon_smile.gif
Majo (Majeczki)
Spotkanie - chętnie o ile wezmę ze sobą małą albo mąż z nią zostanie.

Tylko, że na gabinet u dr Niziurskiego już liczyć nie możemy, bo ja bywam tam tylko raz na ciążę, a kolejnego dziecka nie planuję wink.gif
Ale znając moje szczęście do nieplanowanych ciąż, to kto wie..... icon_lol.gif wink.gif
izamr
hihihi, a znajac moje.... icon_lol.gif
iwka24
MAM NA IMIE EWA i termin mam na 1 pazdziernika icon_biggrin.gif POZDRAWIAM WSZYSTKIE PRZYSZŁE MAMUSIE icon_razz.gif
izamr
co tam u Was cieżarówki?
ja cos sie obawiam, ze mi sie brzuch obniżył. sama juz nie wiem. ale czuję sie dobrze.
dzis odwaliłam super wielkie porzadki razem z moim mężem. to chyba takie ostatnie przed powiększeniem rodzinki icon_smile.gif
a teraz padłam...
fifafo
ja dzis skosiłam cały nasz plac jakism mega cięzkim sprzetem i jescze dodatkowo w domu wysprzątałm - o mój krzyż
padam co jakis czas tak mam ze musze cos robic i małe zwykłe porządki nie wystarczają mi

a co do brzusia - to już prawie półmetek a nic nie widać kobiety w sklepie zapytane o ciążowe ubrania - patrza i patrzą pytają tylko na jaka porę roku - na zimę i wiosnę ??
pewnie i ja doczekam sie brzusia - dzidzia kopie
bardzo bym juz chciał wiedziec co to za człowieczek siedzi sobie czy to dziewczynka czy chłopaczek icon_biggrin.gif
pozdrawiamy we dwójkę
Majo (Majeczki)
Mnie za to brzusio rośnie baaaardzo szybko i zaczynam się bać, że dzidzia będzie duża i nie wiem, czy wtedy lekarze pozwolą mi rodzić naturalnie.

Może któraś z was wie, jakie jest podejście lekarzy z Czarnowa do porodów naturalnych po wcześniejszej cesarce? Dodam, że cesarkę miałam bo Alicja nie odwróciła się do porodu.
izamr
No kobitki, jak tam?
Mnie juz został mniej niz miesiac do terminu icon_smile.gif
Jest ok.
Pozdrawiam.
kto mi poda adresy sklepów z wózkami (hurtowni) innych niż niżej wymienione: hurtownia Maja, sklep na Podkarczówce, wszystkie na Bodzentyńskiej, na Górnej hurtownia, koło Kosciuszki i na Prostej. gdzie ejsczze?
Majo (Majeczki)
Cześć Iza

Ja dorzucam jeszcze
- Firmę, która robi wózki "corrado" Dobromyśl 5 To jest za Białogonem w okolicach ostatniego przystanku autobusu nr 1
- Sklep na ulicy Kniewskiego 45 (ale nie wiem co tam mają bo jeszcze tam nie byłam)
- Jest jeszcze sklep za cmentarzem na Zagnańskiej pierwsza w prawo (nie pamiętam ulicy)
izamr
a gdzie jest ul. Kniewskiego?
Majo (Majeczki)
To jest koło Tesco Można wjechać od ul. Swiętokrzyskiej
fifafo
a czy w Kielcach szyją gdzieś moze nowe okrycie na wózek na podstwie starego - wiem ze takie cos jest w Lublinie miałm po Kornelku wózek dałm go sąsiadce i niestety nie wygląda nawet dobrze
izamr
jakie nakrycie? całą tapicerke chcesz wymienic?
fifafo
tak własnie tak i nie wiem jak to sie opłaca bo w Lublinie słyszałam ze nawet to dobry pomysł
aniapatryk
Na Kniewskiego jest naprawde tanio w tej hurtowni. Jest jeszcze hurtownia Lego na Górnej(tam jest kompleks hurtowni Hawed itp)tez tanio . Na Prostej visa-vi FOMAXU, 2 filia hurtowni z Kryształowej
izamr
CYTAT(aniapatryk)
Na Kniewskiego jest naprawde tanio w tej hurtowni. Jest jeszcze hurtownia Lego na Górnej(tam jest kompleks hurtowni Hawed itp)tez tanio . Na Prostej visa-vi FOMAXU, 2 filia hurtowni z Kryształowej

to ja byłam na Kniewskiego, tylko nie znalam nazwy ulicy icon_smile.gif, ale fakt ze tam tanio. maja najtańsze butelki Avent jakie widzialąm do tej pory.
anonimowy
icon_lol.gif Witam Wszystkie przyszłe mamusie mam na imie Ewa równiez jestem kielczanką i termin mam juz na 1 pazdziernika icon_biggrin.gif Czuje sie dobrze ale juz zaczynam sie troszke bac porodu bo to moje pierwsze dziecko ale jestem dobrej mysli i juz nie moge sie doczekac kiedy zobacze to malenstwo icon_smile.gif POZDRAWIAM WSZYSTKIE PRZYSZŁE MAMUSIE przytul.gif
fifafo
witamy witamy super ze kolejna mamusia tez jest w ciązy -
Ewa czy wiesz czy to dziewczynka czy chłopczyk icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.