To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Tęsknota za tatą

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Cleo
Nie wiem, czy etap 'córeczki tatusia' wystepuje w wieku 3 lat, w każdym razie może to preludium do tegoż rozgrywa sie u nas w domu. OWszem, ja ejstem ta do przyklejenia się, uśpienia i wszystkeigozrobienia. Ale tata MUSI przyjsc wieczorem i dac buziaka ('najpierw mamie!'), powiedziec 'dobranoc dziewczyny!' ('dobjanoc chłopaku! buhaha') i zgasiś światło. W ciagu dnia cześte pytania:'a gdzie tatuś?', a'akiedy wjóciz pjaci??'. A keidy wraca, to ejst czytanie ksiażeczek, wspólne jedzenie, wspólny galop przez mieszkanie. Nawet przez sen mói 'tata! tatuś!'
icon_biggrin.gif
to jest superowe, a problem mam taki, że jutro wyjeżdżam na tydzień. Z moją mamą i Michasią. Bez męża. Bez 'tatela, taty-armaty, tatusia'.
Pamiętam, ze rok temu wykonałam podbną akcję, jadąc sama z nia do Ciechocinka, i miałam rozpaczjącą za tatą dwulatkę. Jak będzie teraz, nie wiem. Tzn wiem, ze moge powtarzać do upadłego i tka pewnie będzie- tata msuiał zostać w Warszawie, tam ejst potrzebny, moez kedyś pojedziemy razem znowu...' ja wiem, że będę to mówić i cierpieć, ze ona cierpi, że mnie przykro,że razem nie możemy być całą rodziną...
itd
on anwet mozę dostać urlop, ale nie omze do ans dojechac, bo nie mamy pieniędzy. icon_sad.gif
w tym roku wyjechaliśmy razme na 4 dni pod koneic maja, i już więcej tak nie wyjedziemy, bo dół finansowy wielki.
powiedzcie, moze któraś z Was też ma taką 3-latkę zakochaną w tatusiu- i częste rozstania z tatą jakich doświadcza? jak sobie radzicie? co mówicie?
cleo
Maciejka
Cleo, to dotyczy nie tylko małych dziewczynek. Mój czteroletni syn tez okropnie tęsknił za tatusiem, kiedy wyjechaliśmy do babci na wakacje. I czekał na niego, odliczał dni do przyjazdu. A kiedy wreszcie przyszła sobota obudził się rano i powiedział:"wiesz mamo, mam dziś wyjątkowy dzień" dlaczego synku? -zapytałam "bo tatuś przyjeżdża".
Cleo chyba mimo wszystko jest to powód do radości. A moze pomoże to, ze tata zadzwoni na dobranoc do córeczki? U nas pomagała krótka rozmowa.
Trzymam kciuki.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.