To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Gdzie basen 1,35 m?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ila
Hej,

czy jest we Wroclawiu basen o glebokosci ok. 1,35 (lub wydzielony pas)? Chodzi mi o to, abym asekurujac Kamisia mogl stac, a z drugiej strony, by woda byla na tyle gleboka, zeby nie schylac sie caly czas.
A moze ktoras z okolicznych miejscowosci?

Pzdr

to ja Duszek icon_smile.gif
Anita.W
Czesc,

Na ul. Bobrzej (na popowicach) w szkole podst. jest fajny basen. Ten caly rok byl zamkniety bo byl w remoncie ale w tym roku szkolnym chyba bedzie otwarty (tego nie wiem musialbys sie dowiedziec). Ja tam chodzilam na dowolne plywanie oraz z instruktorem. Basen ma gdzies tak od 70 cm. do 150 cm. glebokosci. Dla osob z zewnatrz byly przeznaczone 2 dni w tygodniu i 3 terminy godzinowe (czas zajec 45 min.). Instruktor daje calkiem solidny wycisk. Ja oczywiscie bylam najstarsza bo na instruktora to w 99% decyduja sie dzieci icon_wink.gif .
Pozdrawiam
Anita
Dorka
A basen AWF-u na Stadionie Olimpijskim? Tam mały basen z ciepłą wodą ma 1m głebokości (na całej powierzchni).

A zastanawialiscie się, by może posłać Kamyka na zajęcia nauki pływania? Tam jest kilka szkół prowadzących takie zajęcia dla najmłodszych, basen jest bardzo fajny i chyba byście mieli blisko.

Tak jak pisała Anita, większość basenów szkolnych ma podobne parametry, tyle że nie wiem które szkoły po tamtej stronie miasta mają baseny.
karol
polecam szkołę pływania Fariaszka / ma swoja stronę internetową/. Zajęcia sa prowadzone na basenie na Ostrowskiego / w Pulsantisie/. Woda najniżej sięga mi do bioder a najwięcej do piersi. Z małymi i duzymi dziecmi sa zajęcia , oczywiscie w innych grupach. Jest tez basen dość płytki w hotelu Wrocław. Nieduzy, ale wystarczy, najczęściej prawie lub zupełnie bez ludzi. można sobie wykupic godzinkę i pobrykać z maluchem / nawet jesli nie jest sie aktualnie gościem hotelu/. Basen Redeko /redecko?/ na Nowym dworze tez podobno ma brodziki, ale tam nie byłam osobiście.
Pozdrawiam
Anita Wlo
My wlasnie chodzimy na ten basen na Ostrowskiego. Zajecia 30 min, potem trzeba szybko wychodzic z wody bo juz nastepna grupa wchodzi.Same zajecia sa fajne. Gra muzyka, pani co chwile zmienia cwiczenia tak ze dzieci sie nie nudza. Nawet kilka zdjec na naszej stronie domowej zamiescilam.

Pozdrawiam
Anita
Dorka
Nowy basen otwiera Akademia Rolnicza na ul. Chełmońskiego (Biskupin icon_wink.gif ) cyt."Kompleks składa się z basenu o długości 25 m z sześcioma torami, basenu rekreacyjnego głębokiego na metr oraz brodzika ze zjeżdżalnią dla dzieci. Nad nimi umieszczono trybunę na 129 miejsc...Basen będzie czynny przez cały tydzień, od godz. 7 do 22. Posłuży przede wszystkim studentom i pracownikom Akademii Rolniczej i Politechniki Wrocławskiej oraz studentom innych uczelni kierowanym na rehabilitację. Zaplanowano zajęcia dla uczniów szkół z Biskupina, ale zostaną także wyznaczone godziny dla wszystkich chętnych. Basen będą mogły wynajmować firmy. "
Ila
Dorka, wielkie dzieki za info icon_biggrin.gif
Jalla
Karol, Anita!
Chodzicie nadal do Fariaszki? My też tam chodzimy! icon_biggrin.gif Może się mijamy wink.gif
karol
Niestety do Fariaszki chwilowo nie chodzimy, bo w grudniu leczyliśmy chlamydie przez 3 tyg.antybiotykiem. Na razie musimy zrobić przerwe w basenie. icon_cry.gif
Jalla
Kajtek w grudniu też nie chodził, bo również chorował. No, ale z nowym rokiem ruszyliśmy pełną parą icon_wink.gif
Życzymy zdrówka i do zobaczenia na basenie icon_cool.gif
karol
moze od marca albo kwietnia. Jak pójdziemy, to dam znac.. Buziaczki
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.