To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

A podoba siÄ™ Wam TU ES PETRUS?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Asieniek
Bo ja ściągnęłam sobie teledysk do "Niech mówią..." ze stronki i słucham od rana do wieczora. A dzięki Piotrowi przeżywam drugą młodość icon_redface.gif Piękny jest..... Już dawno mi się żaden mężczyzna tak nie podobał icon_redface.gif
Mój mąż chodzi wściekły i rzuca czym popadnie, jak widzi moje maślane oczy wlepione w monitor icon_biggrin.gif
tonia
Tego teledysku nie słyszałam, byłam natomiast na "Świętokrzyskiej Golgocie" tego samego autorstwa, wyszłam zachwycona. Oratorium prezentowane w Ksciele WP na Ursynowie miało tak niesamowitą atmosferę, że długo dochodziłam do siebie.
Wykonawcy Ci sami co w teledysku, bo z koncertu jechali prosto do TV na nagranie.
Asieniek
Jeżeli chcesz zobaczyć/ściągnąć "Niech mówią...." to możesz to zrobić na stronie www.tu-es-petrus.pl w zakładce "media. Piosenki będzie tez można posłuchać na festiwalu 20 sierpnia icon_biggrin.gif
ulcik
oj tak tak .. oniemiałam po pierwszym wysłuchaniu i następnych .. piosenka oczywiście jest u mnie na komputerze icon_smile.gif


ulcik
amo
Mnie tez sie spodobala. Pierwszy raz uslyszalam i piosenke i nazwisko.
Litka
Ale tam jest tylko fragment, bo jakos mi sie tak wydaje.
amo
Teledysk jest caly. Piosenki sa we fragmentach.
dyziak
Jam glab icon_cry.gif icon_redface.gif sciagam i caly czas mam to samo. Tylko jeden teledysk? Tylko ostatnia opcja fatalna icon_cry.gif Jak sciagnac reszte? Bo jest fantastyczne! Pomocy Pewnie Mika zaraz sie odezwie, bo ona specjalistka icon_wink.gif
aga_mama
a czytałyście teksty tego oratorium? Dla mnie są niesamowite, coś, czeko od dawna szukałam.. Czekam z niecierpliwością na płytę.
miluczek
Piękne.

Wczoraj w Sopocie pokazali klasÄ™.
Majstersztyk.
Pysio
Ja też jestem pod ich wielkim wrażeniem.


Ile czasu ściągałyście teledysk?
Litka
ja 30 minut, kolega 40 sekund icon_rolleyes.gif
Pysio
CYTAT(wiedźma_lidka)
ja 30 minut, kolega 40 sekund  :roll:



Lidka a jaką masz prędkość netu?
Litka
125Kb/s
fifafo
nasz dzidziuś kopie przy tej piosence ja wczoraj to sie popłakałm jak tylko usłyszałm ze wygrali - to był mój typ a dzis cały dzień i teraz tez słuchamy - nawet tańczymy wszyscy czworo icon_wink.gif
piekna piosenka i te rytmy wspaniale mnie to nastraja tak pozytywnie i te klaśnięcia - nawet Kornel próbuje klaszczeć w rytm
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.