To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

szpital w starych tarnowicach-opinie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

megane
witam!

proszę wszystkie mamusie , które tam rodziły o opinie o oddziale położniczym i noworodkowym. co trzeba zabrac dla dziecka i siebie? jestem z bytomia i tu planowałam rodzić ale ostatnio rozważam zmianę szpitala.

dziękuję za wszelkie info:)

magda & maksymilian
aneea
Megane - zobacz tutaj https://baza.rodzicpoludzku.pl/pl/rpl/placowki
Buffik
witam, rodziłam tam 3,5 roku temu

pamiętam, że dla mnie podkłady jednorazowe (takie na łóżko), wlewka przeczyszczająca Enema, jednorazówkę do golenia, termometr

a dla synusia miałam pampersy, ubranka były szpitalne

i miałam swój laktator, bardzo mi się przydał

ale możesz tam pojechać i zwiedzic oddział z położną, wszystko Ci pokaże, mnie sala do porodu rodzinnego nie interesowała, bo wiedziałam, że będzie cesarka

pobyt w tym szpitalu miło wspominam, ale chodziłam do lekarza, który tam pracuje i weidziałam, że będzie przy mnie
bianca
JA TEZ TAM RODZIŁAM, 11 MIESIĘCY TEMU. WSZYSTKO JEST TAM W PORZĄDKU, BARDZO MILE WSPOMINAM CZAS TAM SPĘDZONY, TAK SIĘ ZŁOZYŁO ŻE MUSIAŁAM ZOSTAĆ TAM AŻ 13 DNI I ŻAL MI BYŁO ODCHODZIC. HEHE....
TRZEBA ZABRAC DUZO RZECZY:
DLA SIEBIE- PODKŁADY JEDNORAZOWE-5,6 SZTUK(TRZEBA CZĘSTO ZMIENIAĆ NA POCZĄTKU, WIĘC L;EPIEJ KUPIC WIĘCEJ, NIE BĘDZIE PÓŹNIEJ BIEGANIA), DUŻE PODPASKI 9 NALEPSZE SA PODKŁADY BELLA DLA POŁOZNIC, MOŻNA JE KUPIC W SKLEPIKU SZPITALNYM), KUBEK, SZTUĆCE, TERMOMETR, DOBRE SA TEŻ WKŁADKI LAKTACYJNE, LAKTATOR TEZ MOŻE SIĘ PRZYDAĆ- CHOĆ NIEKONIECZNIE I INNE RZECZY TYPU MYDŁO ITP....
DLA MAŁEGO-PAMPERSY- DUŻA ILOŚĆ NAJLEPIEJ CAŁA PACZKA NEWBORN, HUSTECZKI PIELĘGNACYJNE NASĄCZONE, KREM DO PILĘGNACJI PUPY(POLECAM SUDOKREM-JEST SUPER), UBRANIA TYLKO NA WYJŚCIE.
JAK CI CZEGOS ZABRAKNIE TO MOŻESZ SIĘ ZAOPATRZYC W SKLEPIKU, JEST TAM DUZY WYBÓR.
POWODZENIA. NA PEWNO BĘDZIE SUPER.
megane
dziękuję dziewczyny za pomoc i opinie:)
decyzja podjęta. rodzę w starych tarnowicach (lekarza tez zmieniłam na tamtejszego). jeszcze ok 5 tyg. no i mam nadzieję, że zdążę dojechać z bytomia!
aneea
Powodzenia Megane! icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.