To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Gdzie kupie wozek?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Anita.W
Czesc
Gdzie we Wroclawiu jest duzy wybor wozkow spacerowych ale nie parasolek roznych firm? I gdzie najlepiej kupic wozek i jakiej firmy?
Doruśka
W Psarach(grapol).w bajce na Długosza i w mai na Niemcewicza
tam kupowały dziewczyny z mojego podwórka ,ja w Askocie...
i na Dygasińskiego,ale tam niektóre modele trzeba zamawiać
A co Kubuś wyrósł z wózeczka?,bo fajny mieliście....
Anita.W
Nie tyle wyrosl co ten wozek jest strasznie ciezki i malo sterowny (jak mam zrobic zakret to kolami szuram bo inaczej nie moge). Przez te duze kola to sporo miejsca zajmuje w bagazniku.
ez
Najlepszy sklep według mnie to Bobo jest na Krasińskiego i na Sztabowej, duży wybór i tanio, mogę pożyczyć karte rabatową 5%
fajna też jest Bajka na Długosza, choć wolę Bobo.
Co do wózka
to chyba najlepsza spacerówka, ale niestety droga to Inglesina Max Evo Rain proszę obejrzyj
https://pasaz.onet.pl/d89ac591ffffffc0007d9...%3F%26lista%3D0
ez
A Bobo to Askot tylko hurtownia nazywa się Askot a sklep Bobo
Anita.W
Dzieki icon_biggrin.gif
Musimy teraz pojezdzic i popatrzec na te wozki. Wozki inglesina i peg perego sa najczesciej chwalone przez mamy, ale ceny tez maja niczego sobie icon_confused.gif
Ptysiak
CYTAT(ez)
Najlepszy sklep według mnie to Bobo jest na Krasińskiego i na Sztabowej, duży wybór i tanio, mogę pożyczyć karte rabatową 5%


w ktorym miejscu na sztabowej jest taki sklep?? Bo cos nie moge skojarzyc
Doruśka
Na Sztabowej od strony Powstańców,po prawej stronie wchodzi się w taka bramę dużą.Na przeciwko jest szkoła i boisko..
mam nadzieję że pomogłam icon_lol.gif
Monisia
Ja swój wózek kupiałam w Psarach(grapol).Był tam dużyyyyy wybór.Wczesniej jeżdziłam i oglądałam po wielu sklepach.
Wydaje mi się, że cenowo też jest tanio w grapolu.

Pozdrawiam
moonk *
za jakiś czas jak dzidzia podrośnie też bedę kupować nowy wózeczek icon_wink.gif może mnie ktoś pokierować gdzie są te Psary i jak tam dojechać? i czy czynne w soboty?
będę wdzięczna
Potwora
Na Tęczowej była jeszcze jedna hurtownia.

Byłam ostatnio w Askocie na Sztabowej, spacerówek było sporo.
Monisia
CYTAT(moonk *)
za jakiś czas jak dzidzia podrośnie też bedę kupować nowy wózeczek icon_wink.gif może mnie ktoś pokierować gdzie są te Psary i jak tam dojechać? i czy czynne w soboty?
będę wdzięczna

To jest ok 20 min za Wrocławiem jak się na Trzebnicę jedzie.
W sobotę jest czynne.
EwaW
Ja też w Psarach kupowałam parasolkę, z której jestem bardzo zadowolona. Cenowo jest tam rzeczywiście atrakcyjnie. Wózki mają głównie niemieckie i austriackie, chociaż są i polskich firm
Żmigrodzką w kierunku Poznania i po lewej stronie za mostem na Widawie będzie taki duży pawilon i tam jest ten sklep
pozdrawiam
Ewa
anonimowy
hej Wroclawianki icon_biggrin.gif
mam do Was dziewczyny prosbe,
orientujecie sie czy sa we Wrocku te wozki : https://www.familyshop.com.pl/TOWARY/PegPer...ikoNavetta.html
a jak tak to po ile? w tym sklepie wysylkowym kosztuje prawie 2000 zl, kupie go troche taniej w zwyklym sklepie z wozkami?
bede Wam bardzo wdzieczna za kazde info.
dziekuje
pozdrowionka
gosia
anonimowy
Ładny wózek, najwięcej modeli tej wózków tej firmy (PegPerego) wisziałm w Askocie na Sztabowej.Ale czy jest ten model tel, 071-34-34-507
anonimowy
wielkie dzieki icon_biggrin.gif wlasnie dostalam juz namiary na ten sklep icon_biggrin.gif
buziaczki
akia
Dziewczyny odkurzam temat icon_wink.gif
W czwartek wybieram się z Oskarkiem do lekarza do Wrocławia i przy okazji może bym kupiła spacerówkę.
Przeczytałam wszystkie posty i wypisałam 4 sklepy: dwa Askot, Bajka i ten w Psarach.
I teraz obawiam się, że nie dam rady z mały objechać wszystkich icon_confused.gif
W którym z tych czterech jest największy wybór, no może do dwóch bym pojechała, które najbardziej byście poleciły?
Będę wdzięczna za podpowiedź icon_smile.gif
Potwora
Jadąc z Lublina wjeżdza się do Wrocławia od strony Leśnicy? Jeżeli tak to do każdego sklepu masz tak samo daleko icon_wink.gif
Zaglądnęłabym przede wszystkiem do Bajki (Karłowice) i Askotu na Krasińskiego.
Doruśka
Ja tez do Bajki.tam kupowałam wózki dwa:)
akia
Dzięki dziewczyny icon_wink.gif
Jadę na ul. Kasprowicza, do Korczaka i potem stamtąd ewentualnie po wózek. To nie wiem, który jest najbliżej icon_rolleyes.gif . Ale to nawet nie chodzi o najbliżej. Mogę jechać dalej skoro już będę we Wrocławiu byle wybór był największy icon_wink.gif
I jeszcze mam pytanko, czy nie wiecie może czy można tam płacić kartą, czy trzeba mieć gotówkę? (no bo jak w końcu nie kupię to po co będę niepotrzebnie pieniądze z konta wyciągała icon_confused.gif )
Potwora
Z Kasprowicza najbliżej jest Bajka na Długosza, skręcasz z Kasprowicza w Boya Żeleńskiego, następnie w prawo za wiaduktem w Długosza, zobaczsz reklamę. Z Bajki najbliżej będzie na Krasińskiego ale właściwie możesz pojechać też do Grapolu - prawi ta sama droga( wyjazd na Trzebnicę przez Żmigrodzką obok Wrozametu).
Doruśka
W bajce mozna płacić kartą.
akia
No to już wszystko jasne, dzięki jeszcze raz dziewczyny wink.gif

Ola, ja Wrocławia za bardzo nie znam, bo ze wschodniej Polski pochodzę, ale mąż uczył się we Wrocławiu i teraz tam też pracuje, to jemu przekażę Twoje dojazdowe wskazówki icon_biggrin.gif , dzięki serdeczne za dokładny opis icon_smile.gif
Dorka
W Askocie na Sztabowej też mozna płacić kartą, na Krasińskiego nie pamiętam icon_rolleyes.gif , ale zdaje się ,że też.
Patison
CYTAT(Dorka)
W Askocie na Sztabowej też mozna płacić kartą, na Krasińskiego nie pamiętam  :roll: , ale zdaje się ,że też.


tez icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.