To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Bardzo potrzebuje wozek - kto sie zlituje :) ?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Mama Mojzesza
Potrzebuje wozek dla osmiomiesiecznego chlopczyka, a nie mam na razie pieniedzy zeby kupic icon_rolleyes.gif Moze ktos ma, nie uzywa i sie zlituje icon_biggrin.gif
Dziecko mojej przyjaciolki, niemowlak, jezdzi w zdezelowanej spacerowce (parasolce) bez pasow! kwestia czasu kiedy z niej wypadnie icon_confused.gif
Dziewczyna nie jest nienormalna, jest bardzo dobra mama, tylko ze jest sama, na razie nie ma pracy (od pazdziernika prawdopodobnie dostanie stypendium doktoranckie), i naprawde nie ma na nic pieniedzy, a nie zawsze ma sile zeby dziecko nosic na rekach (i np zakupy). Co nie zmienia faktu, ze uwazam, ze ten wozek powinno sie jej zabrac bo jest po prostu niebezpieczny icon_rolleyes.gif
Pozdrawiam i licze na odzew wink.gif !
ps. przepraszam ze zamieszczam ten sam post co na "oddam/wezme/zamienie" ale mam nadzieje ze przeczytaja go wroclawskie mamy icon_razz.gif
Dorka
Aniu mam dla Ciebie taki wózek (kiedyś pożyczałam go Dorusi). Daj na PW swój adres mailowy to Ci więcej napiszę.
Mama Mojzesza
Dorka, to super icon_biggrin.gif !!! bardzo bardzo sie ciesze, dziekuje!!!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.