To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

ZNIECZULENIE ZO- jak czujecie sie teraz?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

snupek
Dziewczyny
Ktora z Was miala znieczulenie w kregoslup ?Jak teraz sie czujecie?Ja przy pierwszym dziecku szesc lat temu mialam i nic potem mi nie bylo.Za to teraz jestem 2 mies. po porodzie i zaczynam miec PARANOJE z tym zwiazane.Kregoslup boli mnie coraz bardziej w dwoch miejscach.Troche nad stanikiem i tam gdzie mi sie wkluli.Bol promieniuje mi na nogi.Gdy wstaje z lozka w nocy do dziecka i rano bola mnie stopy tak jakby nie byly moje - tzn jakbym miala stanac na nich ale nie ta czescia.Nie moge schodzic po schodach bo bola mnie kolana.W nocy i czasem w dzien boli mnie glowa za uszami.Nie wiem czy to od znieczulenia czy moze cos innego.Pomozcie
feroMonik
O rany - ty leć do lekarza! To chyba nie może być skutek znieczulenia???
Ale coś nie tak jest na pewno - pewnie coś z kręgosłupem.
Edi Zet :)
Ja miałam zzo prawie 2 lata temu i czuję się świetnie...
Nic mi nie dolega, no chyba, że czasem kręgosłup szyjny, ale to chyba nie od znieczulenia? icon_confused.gif
snupek
Tylko do jakiego lekarza?Do ginekologa?
Fuga
Ja miałam znieczulenie, dawno, w lutym 2002 i czuję sie super
pzdr
Edi Zet :)
Wydaje mi się, że do ortopedy.....
feroMonik
Pewnie, że do ortopedy - po prostu mu wspomnisz o swoich odczuciach, że cię boli w miejscu wkłucia.
agutek
Snupek!
Ja mam identyczne problemy a nie miałam zo. Wiem że to wina kręgosłupa. Miesiąc po porodzie nie mogłam normalnie przewrócić się z boku na bok. Teraz (10 m-cy) po moje stopy też są "nie moje" o poranku. Kręgosłup na wyskokości lędźwiowej jest tak lichy że byle ciężar zsyła potężny ból. Kolana - jedna wielka grzechotka. Wydaje mi się że w moim przypadku winne są hormony wzrostu - uruchamiane przez organizm głównie po to by biodra się rozeszły na czas porodu. Urosłam 3 cm. Stawy bolą jak cholera.

Dzięki za twojego posta bo to mi przypomnało że porad do lekarza.

Pozdrawiam i życzę zdrowia - agutek
snupek
Ja rozwazam ze moze to brak czegos co "wyjada ze mnie" Anielka?Moze wapnia ?O ortopedzie w ogole nie myslalm , w kazdym razie i tak potrzebne do niego skierowanie wiec musze isc do internisty.Ale do ginekologa i tak pojde to moze cos poradzi w koncu to po porodzie mi sie zrobilo.
ez
polecam chirurga-ortopedÄ™
ada_ha
To ewidentnie kręgosłup lędźwiowy. ja miałam to samo, aż w końcu trzasnęło w grudniu i skończyło się operacją. Mam częściowo usunięty dysk na poziomie L4/L5 i jest mi o niebo lepiej. Nie mogę nic dźwigać ani schylać się za bardzo, ale operacja uchroniła mnie przed dużo większymi nieprzyjemnościami.
lea
Snupek

Mój mąz jest po zzo. ( operacja kolana) i nie narzeka na jakiekolwiek dolegliwości.
Oprócz ortopedy powinnaś koniecznie odwiedzić neurologa, wykonać Rtg kręgosłupa ( dobry by był również tomograf ), oraz badanie neurologiczne EMG.
Czasami bywa tak, że duży niedobór jakiegoś pierwiastka może powodować przeróżne objawy chorobowe.

Życzę zdrówka - lea
snupek
Kochane
Szczerze zainteresowalyscie sie moja sprawa wiec napisze co osiagnelam.Mam znajomego chirurga w Niemczech.Mailem napisalam co mi dolega i pytanie czy to moze byc po znieczuleniu , odpisal"Tak moze wygladac zespol po wkluciu ale nie musi. Powinien Cie dokladnie
zbadac neurolog. Natomiast neizaleznie od tego powinnas miec normalne
badanie krwi okreslajace poziom elektrolitow etc, copowinien zlecic
prowadzacy ginekolog lub pediatra lub lekarz domowy."
Teraz chodze do kręgarza na masaże (nastawianie) on tez wielokrotnie mial do czynienia z takimi objawami po z.o.Troche mi pomoglo , zobaczymy co dalej.
Pozdrawiam
Ania
ganga
w czasie pierwszego porodu 3 lata temu mialam to znieczulenie i kregoslup bolal mnie przez baaardzo dlugi czas.... Po drugim porodzie tez zaczal mnie bolec w tym samym miejscu, mimo ze rodzilam bez znieczulenia. Pomogla mi regularna gimnastyka.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.