Witam icon_smile.gif
Okoliczności zmuszają mnie, abym zaczęła poszukiwać opiekunki do 9-miesięcznego chłopca. Nie pali się, dlatego chcę znaleźć osobę naprawdę godną zaufania. Przedstawię moje oczekiwania i preferencje, łatwiej będzie i Wam i mnie.

1. Wrócę do pracy na pełny etat, więc praca od rana do popołudnia, godzin jeszcze nie znam, ale jakieś 9 w sumie.

2. Mieszkam na IV piętrze i nie mam wózkowni, więc Niania musi dać sobie radę z noszeniem wózka i dziecka, po kolei, oczywiście wink.gif (Wózek nie jest jakoś szczególnie ciężki, ja daję radę.)

3. Chętnie widziałabym na tym miejscu osobę, która ma/miała jakąś styczność z pielęgniarstwem, rehabilitacją itp, ponieważ dziecko nosi szynę ortopedyczną, takie specjalne buciki, których zakładania, zdejmowania itd. Niania musiałaby dopilnować (technikę oczywiście przedstawię, nic trudnego). W każdym razie powierzyłabym Niani LOS DZIECKA i jego CHODZENIE W PRZYSZŁOŚCI, więc nie ma żartów. Parę razy dziennie pasuje też "wygłaskać" nóżki dzidziusia, żeby sobie przypomniał, że może np. ruszać paluszkami u nóżek. Resztę techniki i technologii przedstawię już bezpośrednio, w każdym razie uprzedzam, że tego oczekuję.

4. Karmienie: mleko, ew. kaszka z butelki, zupka, deserek - zobaczymy, czy nadal słoiczki, czy gotowane (hmmm, jak Niania by robiła pyszne jedzonko dla Dzidziusia, a on by je jadł, to SUPER icon_smile.gif )

5. Kraków - Kurdwanów.

6. Osoba bez nałogów, absolutnie niepaląca i niepijąca (oczywiście, na stanowisku trzeźwa icon_wink.gif, poza pracą u mnie to już Niani rzecz).

7. Inne rzeczy, jak zapłata, sprzątanie po sobie i dziecku, ew. pranie w pralce, TV, zabawy, zajmowanie czasu dziecku, i wszystko, co wiąże się z opieką nad nim - do dogadania na miejscu.


Jeśli ktoś sprostałby tym wymaganiom, to proszę o wiadomość na pv. Oczywiście, dopiero zaczynam poszukiwania i jak już znajdzie się najodpowiedniejsza osoba, to i tak będę musiała najpierw załatwić powrót z urlopu wychowawczego itd, więc jeszcze to potrwa.

Pozdrawiam i czekam na odzew icon_smile.gif
Łosica