To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Crash - miasto gniewu

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ciocia Magda
Byliśmy zobaczyć z mężem. Dobre. Film raczej z tych mocnych. No i Sandra Bullock doskonale się odnalazła w roli suki z klasy średniej - kompletnie wbrew swojemu tradycyjnemu emploi. Ktoś widział, ma jakieś komentarze?

Nie mylić z Miastem grzechu - Sin City icon_wink.gif
Ciocia Magda
no i proszę - Oskar dla najlepszego filmu ! A nie mówiłam? icon_cool.gif
Mama Mojzesza
Moj maz oglada juz ktorys raz, w dodatku wyrazil chec pojscia na ten film do kina
mnie tez sie bardzo podobal (pierwszy i drugi raz, no, nawet trzeci) ale mimo wszystko do kina chcialabym pojsc na cos, na czym jeszcze nie bylam icon_wink.gif
lina m.
a ja film omijałam szerokim łukiem właśnie z powodu Bullock, której nie znoaszę, całe szczęscie w filmie jej obecność jest w dawkach jeszcze do przyjęcia.

Film b. dobry, złozone postacie, ten który jest skur... okazuje się człowiekiem i odwrotnie, nic nie jest ani białe ani czarne. Problem rasizmu przedstawiony również ciekawie aczkolwiek dla nas trochę jakby egzotyczny. Konstrukcją przypomina mi trochę "Amrores Perros" czyli bohaterów łączy ze soba splot zbiegów okoliczności. I szczerze mówiąc byłam mile zaskoczona,że dostał oscara po tych wszystkich władcach pierścieni zrócono uwage nie tylko na strone techniczną i efekty.
marghe.
bardzo mi sie podobał.
I tyle

Nareszcie coÅ› co daje do myslenia..
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.