To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Czy jestem wampirem?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Cleo
Żeby trochę zpaomieć o szpitalu, teściowej i smutnym mężu...
zadajÄ™ wazne pytanie:
dziewczyny, mam podejrzenie, że jestem wampirem!
znowu księżyc w pełni i aj nie śpię!! a jak śpię, to z pobudkami co chwilę, rano jestem jak skacowana.
dalczego? ktos tez tak ma?? co robic???
dziś się dowiedziałam, że maż przyjaciólki tez nie sypia, jak jest pełnia. Więc już jest nas dwoje icon_twisted.gif
cleo
amania
troje
dorzucam jeszczew mojÄ… MatyldÄ™ icon_evil.gif
ilona
Moze nawet wiecej jak troje-mam to samo i moj Mikolaj tez icon_wink.gif
irminka2
No to witam w klubie wampirów.

Irmina
ulla
A może wilkołaków??
gullviva
eeee tam wampiry....czarownice jestescie, ale te dobre icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif .....popatrzcie sie na ksiezyc jak na przyjaciela....zaraz uscniecie...hmmmmm...tylko gorzej z dziecimi icon_eek.gif icon_wink.gif icon_wink.gif
ilona
Ulla musze sie przyjrzec Mikolajowi czy mu co nie wyrasta wink.gif bo ja i bez pelni... icon_twisted.gif
mamboo
Niestety wampiry nie są uzależnione od fazy księżyca.
McJAGNA
cleo ja słyszałam, że z tym księżycem to maja tak wodniki.
Mój kolega miał nauczycielkę wodnika, która po pełni zwalniała z odpowiedzi inne wodniki icon_smile.gif
Mama Anka
Jestem wodnik i mam oczy jak piec zloty o trzeciej w nocy, ale nie w pelnie tylko tak juz dzien dwa przed i tak do pelni. Ostatnio sobie tak siedzialam i lezalam i znow siedzialam do trzeciej i zasnelam do czwartej icon_eek.gif , oczy jak zlotowy, zero zmeczenia no nie ma rady, ale dziwne, ze nie za kazdym razem tak jest i widze to tez u reszty rodziny, a czasem caly dom sie rusza w nocy i nigdy nie wiadomo kolo kogo sie czlowiek obudzi, Paulina przychodzi do nas, maz idzie na puste lozko, jedynie Adi zawsze sie budzi w swoim lozku. icon_wink.gif icon_biggrin.gif
Potwora
Ja oraz Maksio zazwyczaj w czasie pełni nie śpimy icon_lol.gif
Bella
dołańczam sie do Was ja też nie moge spać przy pełni, fatalnie się wtedy czuje icon_confused.gif
jl101
ja jestem strzelec i nie spie jak pelnia. przeciwnie mam wyborny humor, nie czuje zmeczenia i pamietam z czasow przeddzieciowych, ze jak chadzalam do klubow to pelnia gwarantowala swietna zabawe do bialego rana icon_biggrin.gif polubilam to. fatalnie natomiast reaguje na zmany cisnienia.
Gonia
ja też nie mogę dobrze spać
często się budzę, jestem jak nakręcona
rano - upiór

dobrze, że moje córki mogą spać jak kłody

Gosia
dumiczowa
Kiedys nie spałam w czasie pełni, teraz zasypiam ale z wielkim trudem. Jedyna dobra strona ze w te dni nie muszę pić kawy icon_wink.gif
pozdr.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.