To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

kłaczki na ubraniach

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

i.
Mam kilka ubrań, do których straszliwie przyczepiają się wszyskie możliwe paprochy (nitki, kłaczki itp).
Na czarnych ubraniach to fatalnie wygląda. Jak się tego pozbyć? Szczotka do ubrań nie pomaga.
Czy jest na to jakiś inny sposób?
Jaco
Ilka,
Taka specjalna jakby rolka z nawiniętą odwrotnie taśmą samoprzylepną. Kupisz to w hiperze za kilkanaściew zł. Przelatujesz tymże po ubraniu i całe paskudztwo się do tego przykleja. A potem zdejmujesz wierzchnią warstwę taśmy i pod spodem masz znowu czyściutką i gotową do zbierania paprochów. Szybkie to i skuteczne. Szczotki do ubrań możesz wyrzucić icon_smile.gif


O - coś takiego icon_smile.gif tylko z nawiniętą taśmą. Jak działa ta konkretna na tej aukci pojęcia nie mam.
https://www.allegro.pl/show_item.php?item=60809126
ulla
Fajny patent icon_smile.gif Chyba zakupię, bo już mam dość wiecznego i bezskutecznego czyszczenia kilku ciuchów.
Tylko w jakim dziale szukać tego sprzętu, bo ja do hipera wpadam jak po ogień, z listą zakupów i jak mam znależć coś nowego, to nigdy nie wiem gdzie szukać...
Jaco
Zazwyczaj jest tam gdzie takie pierdółki kuchenne i/lub łazienkowe typu tarka, durszlak, wykałaczki itp. No i mają taką jedną białą rączkę z boku. Rolki są wymienne to znaczy że jak z jednej już się zerwie wszystko to kupuje się nową rolkę i zakłada na starą rączkę
ulla
Dzięki icon_smile.gif
i.
O, dzięki, tego mi było trzeba icon_smile.gif
Magdula
najlepsze rolki majÄ… w sklepach zoologicznych icon_biggrin.gif
ja mam taki , jego jedyna wada to to że jest dość mały i nie daje rady sobie z dużymi powierzchniami, za to zmieści się w damskiej torebce wink.gif
https://www.amekon.pl/x_C_I__P_29516015;29510001.html
dragonka
Są też takie: biała rączka, jasno zielona rolka (kojarzy mi się Vileda). Działa dokładnie tak samo, tyle, że po użyciu wystarczy umyć ją pod bieżącą wodą (bez żadnych środków myjących). Działa rewelacyjnie. Wiem bo mam icon_smile.gif
Magdula
CYTAT
po użyciu wystarczy umyć ją pod bieżącą wodą (bez żadnych środków myjących)


Właśnie tak! Pod wodę i dalej do pracy wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.