To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

PRZEDSZKOLE 117 W POZNANIU

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

JA
Napiszcie mi tu tylko czy macie Maluszka swojego kochanego w tym przedszkolu i co myślicie o kadrze tego przedszkola, zajęciach, organizacji... Dostaję coraz sprzeczniejsze informacje i chcę je jakoś uporządkować. W końcu przedszkole to ważny etap w życiu dziecka (najważniejszy na ten czas) i nie chcę żeby moja kruszyna dostala na początek kija zamiast marchewki...
icon_wink.gif icon_wink.gif
Ciocia Magda
a napisz nam tylko, gdzie dokładnie to przedszkole się znajduje wink.gif
Ciocia Magda
a już wiem, Os. Piastowskie. moja sąsiadka twierdzi, że to dobre przedszkole.
Litka
Ty a to nie czasem moje icon_redface.gif ja tam nie wiem jaki ono ma numer ino nazywa sie "Czecha"
Litka
jesli to jednak moje, jutro sprawdzę, to ci wysmaruje mega posta...jesli masz inne na oku to spróbuj tam icon_cool.gif to na początek
MamaJiP
Przedszkole 117 icon_biggrin.gif
Litka
Hi hi to jednak moje, napisze tobie PW. Ja jestem niezadowolona, wybrałam bo blisko, a z niemowlakiem nie mogłam niestety nigdzie dijeżdżać.
Ciocia Magda
no ładne rzeczy, Lidka. A moja sąsiadka tak chwaliła icon_eek.gif - oczywiście jako kontrast do naszego przedszkola nr 160, że się posłużę kryptogramem icon_wink.gif .

Chyba jednak ktoś powinien zbadać tę prawidłowość, że chwalimy te przedszkola, do których nasze dzieci NIE chodzą.
Litka
Ta wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma icon_cool.gif
Litka
A właściwie piszę tutaj. Przedszkole najzwyklejsze pod słoncem, kadra typu "tylko o nic mnie nie pytaj, bo nie wiem co powiedzieć". Jak chcesz się czegos dowiedzieć o dziecku, to musisz dusic panią, a i tak nieiwele ci powie icon_lol.gif chyba tylko to, co juz wiesz o swoim dziecku. Pani przez rok pobytu Pitera w przedszkolu umiała mi tylko poweidziec, ze jest nieśmiały, co ja jej napisałam na kartce i wręczyłam 1 września icon_rolleyes.gif
Juz chyba 5 rok ( wiem bo kuzynki dzieci tez tu chodziły) organizowana jest wycieczka w grudniu do fabryki bombek, co roku wszyscy tam jadą icon_eek.gif Piter przynajmniej pozna dokładnie proces produkcji icon_twisted.gif Do teatru chodza owszem jedynie raz w roku, ale tylko dzieci 5 i 6 letnie.
Po obiedzie który jest o 13.30 dzieci już nie wychodza na dwór icon_rolleyes.gif o co toczę boje, ale z marnym skutkiem, te ich powody niewychodzenia mnie pozwalaja na nogi.

Mam porównanie, bo Piter rok chodził do innego przedszkola do którego tez miałam troche zastrzeżeń icon_wink.gif ale w stosunku do tego tamto była rewelacja. Po cholerę ja się z tego Piątkowa wyprowadzałam icon_twisted.gif

Jak dla mnie za mało zebrań, jedno w roku ewentualnie dwa. Są tez spotkania z wychowawczyniami indywidualne, ale ja sie na nich dowiedziałam, że Piter jest nieśmiały icon_lol.gif icon_lol.gif icon_twisted.gif

Liczyłam, że na dzień mamy w połączeniu z dniem dziecka będzie jakis piknik ( plac zabaw duzy) bo tak piszą zapraszając dzieci do przedszkola icon_wink.gif niestety kisilismy się w sali, a program marnośc nad marnościami. Za to na nasz plac przychodza robić sobie pikniki panie i panowie z domu spokojnej starości, który mieści sie obok.

Jak to czytam to wiedźmowatość wychodzi, ze hej icon_twisted.gif może za dużo wymagam, pierun wie. w kazdym razie gdybym miała wybór, a nie wiem czy ty masz, to szukałabym innego przedszkola.

Co tam chcesz wiedziec pisz.
Litka
Acha zajęcia dodatkowe, te co wszędzie rytmika, angielski, gimnastyka ze skierowaniem od lekarza.
JA
Dopiero dotarłam do komputera a zaraz jeszcze na "trochę" zmywam się z domu. Ale wieczorem wrócę tu icon_smile.gif wtedy Wam napiszę...
JA
Hmmm... Lidziu, dopiero teraz skumałam, ze Ty to TY!!!! No cóż my sobie już pogadałayśmy o przedszkolu i pewnie nie raz to zrobimy,co? Oby byłolepiej, a nie zanosi się icon_cry.gif
Nosiłam sie z myślą "ataku" w wiekszej grupie na pewnei rzadzące tu prawa,ale widzę, ze nie ma tu dużo osób które znają to przedszkole. szukam dalej. Zbiorę nas "kupę" i pewne rzeczy ruszymy. Trzeba grupą bo inaczej znów usłyszę, ze "tylko pani ma pratensje ciągle"... icon_smile.gif
Litka
to my sie znamy? icon_lol.gif
JA
No chyba się znamy... Bo ja dopiero teraz spojrzałam na zdjątko pitera i Igorka... Ja nie jestem częsta na forum.... Śledzę portal od 100 lat ale na forum zalogowalam sie niedawno... cześć Wiedźmo!!!
To ja mama Olki... Agnieszka.
Litka
he he bo padnę, po tym "Lidziu" stawiałam na ciebie...
Litka
ja jestem chętna na zmasowany atak na przedszkole, w koncu piszą, ze liczą na kontakt z rodzicami i ich zaangazowanie w życie tego przybytku icon_lol.gif

a co ciÄ™ boli? icon_lol.gif najbardziej ?
JA
Przed zdecydowaniem się na to przedszkole pytalam 100 razy np. o zajęcia dodatkowe. Miała być np. plastyczna pracownia, miały być warsztaty yeatralne (o ile będą chętni- ale nikt, nigdy nie pytal o chętnych), mógł być basen... No i kurka- nic!!!!!!
JA
Popołudniowe wyjścia to 2rzecz... Kurcze, na dole taki teren obok Warty, niektóre przedszkola zazdroszczą tego terenu,mają zresztą duży ogród...
Fabryka bombek- to w ogóle historia. Leżałam ostatnio w szpitalu (brrrr icon_evil.gif ) i spotklałam tam babeczkę ktora w fabryce pracuje. opowiadała o tych przyjazdach maluchów. Niewietrzone, neiwentylowane pomieszczenia (babka właśnie z uwagi na pracę przy malowaniu bombek znalazła się w szpitalu icon_smile.gif ) maluchy wymiotowały, przeprowadzane jak zwierzątka przez kolejne hale produkcyjne... no tak- dostały na koniec super bombki ze swoimi imionami. tobyla radość ale czy warto? maluszki ciągnąć ponad 60km autobusem na taką atrakcję???
Litka
Niedługo zebranie trza otworzyc gębę icon_cool.gif ja ostatnio to potrafię nawet, tylko sojusznik by sie przydał
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.