To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

PORADNIA RODZINNA/AKADEMIA MALUCHA

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

dorothyz
Witajcie, toruńskie mamusie/tatusiowie.
Jesli macie problemy wychowacze ze swoimi pociechami albo problemy społeczno-adaptacyjne, to pragnw was poinformowac, ze w naszym mieście rusza od września nowy program Akademia malucha.
Jest to nowatorski program w nowopowstałej Poradni Rodzinnej prowadzonej przez p.mgr Agnieszke Kilan, swietnego psychologa-logopedę. Sama miałam prrzyjemność korzystania z jej usług i napewno też bede korzystała z zająć w jej poradni.Pamietam jak kilka m-cy temu szukałam psychologa w związku z problemami mojej córci, trafiłam właśnie na p.Agnieszkę, znalazłam ja w bazie psychologów.Spotkałam sie z nia pare razy i uwazam, że jest to świetny fachowiec.
A takie zajęcia , które ona proponuje w swojej poradni , uwazam że przydadzą sie kazdemu z nas.wklejam adres strony, tu znajdziecie wszystkie informacje.Pozdrawiam,Dorota.https://www.psycholog-logopeda.com/kurs.htm
lena77
o, to ciekawe, co piszesz. za moich torunskich czasow nie bylo tej akademii. tylko ta poradnia pedagodiczna na ul(ups...zapomnialam nazwy ulicy-w kazdym razie tam gdzie biblioteka pedagogiczna i jakas szkola detektywow)
wiem, ze torunianie narzekali na ta poradnie. a tu taka niespodzianka-czy to jest poradnia prywatna, czy p. kilan to jedyny logopeda tam pracujacyy?interesuja mnie nazwiska, bo tak mysle, ze ktos z mojego roku jest tam moze zatrudniony.
dorothyz
heheheh znowu cię "widzę" p.Kilan, założyła ta poradnię bardzo niedawno, sądzę ze przynajmniej narazie będzie sama prowadziła zajęcia, jest swietnum psychologiem naprawdę sądząc nawet na "pierwszy rzut oka" wybrała sobie zawód świetnie icon_biggrin.gif , mam osobiście nadzieje że odniesie sukces, chociaż musze ci powiedziec ze toruń pod tym względem to "wiocha"jak ja szukałam poradni to normalnie szok, w jednej mnie zbyli (tez prywatnej , co dziwne) w tej na ul. Prostej 9 o której ty pisałaś zapewne) pani powiedziała, że takimi maluchami jak Zuzka sie nie zajmuja i może lepiej by po porade do szpitala psychiatrycznego (bo tak z grubsza opisałam jej zachowania Zuzi) wyobrażasz sobie, i wkońcu po długisz poszukiwaniach natrafiłam na baze psychologów i tam znalazłam gabinet p.Agnieszki (jest to kobitka raczej starsza od ciebie tak ok. 35 lat) tak sądze.Ale podeszła profesjonalnie i choc okazało się że na szczeście Zuzka nie ma jakiś strasznych zaburzen (chodziło zwłaszcza o kontakty społeczne), to i tak mi bardzo pomogła, a teraz z chęcią wezmę udział, razem z Zuzka w jej zajęciach.Sama zreszta jej sugerowałam, że to musi się udac. Ona pracuje w zawodzie ok. 11 lat.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.