To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

praca, praca i brak żłobka :(

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

kww
Od jutra zaczynam szkolenie, od 1 wrzesnia stałą pracę.
Janek od września do żłobka, jeśli się dostanie, jest na liście rezerwowej.
Boję się strasznie ale mam nadzieje, że jakoś uda się to wszystko poukładać.
ProszÄ™ trzymajcie za mnie kciuki.

kww
.uzytkownik.usuniety.
Trzymam. przytul.gif

Z
marghe.
Kww!!
Ale zmiany

Jestem pewna,ze sobie poradzicie
zdradzisz co to za praca??

ps. czego sie nie odzywasz??
Pysio
Kww powodzenia!!!
skanna
Trzymam mocno. Powodzenia icon_razz.gif
Edi Zet :)
Dasz radÄ™!
A zobaczysz jaka wtedy, w tym natłoku spraw, kołowrocie zrobisz się zorganizowana. Ha! Mobilizacja pełną parą! icon_smile.gif
Trzymam kciuki. icon_smile.gif
Lila_
Też trzymam kciuki icon_exclaim.gif icon_biggrin.gif
akuka
Kinga! Nie bój się, na pewno wszystko będzie OK!
Gratuluję pracy icon_wink.gif Jak już powiesz Marghe co to, to ja też chcę wiedzieć 08.gif
cydorka
CYTAT(Edi @ czyli Edyta Zet.)
Dasz radÄ™!
A zobaczysz jaka wtedy, w tym natłoku spraw, kołowrocie zrobisz się zorganizowana. Ha! Mobilizacja pełną parą! icon_smile.gif
Trzymam kciuki. icon_smile.gif

ha słuchaj edi ona niedługo zdobedzie złoty medal w dziedzinie logistyki rodzinnej
cyd
addera
Kww gratulacje icon_biggrin.gif Wiedziałam za co trzymam kciuki wink.gif

I powiem tak:
- dasz radÄ™
- to co mówi edi to szczera prawda, będziesz lepiej zorganizowana
- żłobek jest naprawdę ok, ja Ci to mówię, mama dwójki żłobkowych dzieci
- wszystko ułozy sie dobrze
- dalej trzymam kciuki przytul.gif
Maciejka
Kinga, trzymam kciuki najmocniej jak potrafię!!! Niech się wszystko uda koncertowo. Jak będziesz chciała to szepnij słówko co to za praca.
Åšciskam!

P.S. a ja wyobraź sobie przegapiłam moment rejestracji i nie mam prawa do zasiłku icon_sad.gif Gapa ze mnie jak nie wiem co! Ale trudno, za głupotę trzeba płacić.
Gonia
Pewnie, że dasz radę!
Nie dodam nic mądrzejszego niż dziewczyny wyżej.

Gosia, kobieta pracujaca, mama szkolniaka i niańkowego malucha
kww
Dziewczyny dzięki za wsparcie i wiare we mnie przytul.gif

Marghe fakt zmiany wielkie, ale najwyższy czas zrobić coś z własnym życiem, najwyższy czas.

Edi, mobilizacji, właśnie tego było mi potrzeba.

Add ja nie martwie się tym, że Janek idzie do żłobka, tylko tym, że może się do niego nie dostać. Bo ja wiem, że jemu będzie tam o niebo lepiej, niż w domu z tak wyrodną matką jaką ma.

Praca jak praca, nic nadzwyczajnego, pieniądze małe, pewnie większość z was nie podjeała by jej, a ja jestem dumna, że ją mam, przeszłam przez 4 etapy rekrutacji i się udało, w końcu od czegoś trzeba zacząć. Najważniejsze, że blisko domu i w otoczeniu książek wink.gif

Za mną pierwszy dzień szkolenia, było ok.
Problemem jest tylko dojazd, na przeciwległy koniec w-wy który zajmuje mi prawie 4 godz. w obie strony, plus 6 godz szkolenie i cały dzień z głowy. Ale to tylko do poniedziałku, więc dam radę.

Jeszcze raz wielkie dzięki za wiarę we mnie

Kinga
milly
kww, ściskam i trzymam kciuki mocno, mocno icon_biggrin.gif
marghe.
w Bibliotece będziesz pracowac??

Zazdrośc mnie zeżre zywcem icon_wink.gif

Powodzenia !
addera
CYTAT(marg.)
w Bibliotece będziesz pracowac??

ZazdroÅ›c mnie zeżre zywcem  

!



icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
a może w księgarni icon_biggrin.gif

I też mnie zeżre wink.gif
Maciejka
Kinga, strasznie się ciesze, ze się udało! Ja bym tam taką prace wzięła z pocałowaniem ręki. Bo mysle, ze to będzie naprawde miła praca. Wiem coś o tym, bo pracowałam w tej branży prawie 3 lata. Bywa męcząco, ale bywa tez super satysfakcjonujaco.
Åšciskam!
kww
Jestem załamana, dziś dowiedzieliśmy się, że nie mamy szans na żłobek dla Janka przy Bonifacego icon_sad.gif
Cały Mokotów jest mocno oblegany, pani powiedziała, że trochę luźniej jest w Śródmieściu, ale tam też może być problem z miejscami.
Tachanie Janka do żłobka do Śródmieścia i powrót do pracy na Sadybę nie bardzo mi się uśmiecha.

Próbujemy znaleźć inne rozwiązanie, ale pomysłów brak icon_sad.gif

i co teraz??????

kww
Elak
Kww fajnie że znalazłaś pracę!
Słuchaj może po wrześniu się coś w żłobkach zwolni? A może opiekunka wchodzi w grę?
amania
Kiga gratulujÄ™!

I mam nadzieję, że coś wymyślicie z opieką dla Janka.
A babcie nie mogłyby pomóc?
Maciejka
Amaniu, obawaim się, ze prędzej Kinga dojedzie do śródmiescia z Jankiem i wróci do pracy niz babcie dotra na miejsce.
Trzeba było Kinga za jakiegoś Warszawaiak wyjść za mąż, a nie za ziomala. icon_wink.gif
Mam nadzieje, ze coÅ› siÄ™ zwolni tak czy inaczej. Czasem na poczÄ…tku roku sÄ… "przetasowania".
kasiarybka
Kinga trzymam kciuki....moooooocno.
kww
Zaczynam powoli zastanawiać się czy dobrze zrobiłam idąc do pracy??
Wiem, że to dla mnie szansa, drugiej takiej mogę nie mieć, praca jest super, fajni ludzie, miła atmosfera, ogromne ilości ksiażek, ogólnie super.
Tylko ta cała reszta... dom, brak żłobka i co najgorsze nie ma szans na niego, Artur co raz bardziej zmęczony, w dzień siedzi z Jankiem w nocy pracuje, to wszystko mnie przytłacza.
Decydując się na prace myślałam że pomogę tym Arturowi, że wkład jaki wniosę w nasz budżet domowy, odciąży trochę jego, a teraz widze, że tak nie jest, że dołożyłam mu kolejne obowiązki.
Zapadam siÄ™.
.uzytkownik.usuniety.
przytul.gif Kinga, tak bardzo bym chciała napisać Ci coś odkrywczego i wnoszącego wiele do sprawy... Nie potrafię. icon_sad.gif

Trzymam kciuki, może opiekunka rozwiąże problem?

Z
addera
Kinga, a może dajcie sobie jeszcze chwile, może w październiku zwolni sie miejsce w żłobku, może warto pomyślec o jakiejś opiekunce - chociaż na pare godzin (3-4 h) żeby odciążyć Artura ?

Ja mam nadzieję, ze Twoja decyzja okaże się jednak słuszna, a wszystko z czasem się ułoży.

Trzymam kciuki przytul.gif
Lila_
Kinga przytul.gif
Może faktycznie się coś zwolni icon_confused.gif
marghe.
nie zapadaj sie, proszÄ™
Kurcze, nic mądrego mi do głowy nie przychodzi icon_sad.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.