To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

jak wykończyć poddasze?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

agak
Szukam pomysłów na wykończenie poddasza. Musi tam być sypialnia i pokój gościnny, i oczywiście miejsce na komputer icon_wink.gif Przydałby się jeszcze kominek i szafa.
Macie jakieś zdjęcia, propozycje, linki??
sdw
Aga, jakiś plan poddasza? icon_wink.gif Duże ono?
sdw
A, właśnie, na forum muratora poszperaj icon_twisted.gif
agak
Plan muszę wyrysować bo dość nietypowy. Na oko jakieś 60m2
sdw
Na oko to chłop w szpitalu umarł 08.gif
ulla
A te 60 to ze skosami czy bez???
agak
Ze skosami niestety.
Plusem jest to że nie będzie tam łazienki ani kuchni.
burek
Aga przyjeżdżaj do mnie. Własnie kończymy poddasze ze skosami. Obejrzysz sobie. icon_biggrin.gif
ulla
To, zeby planowac, trzeba uwzgledniac powierzchnie uzytkowa...czyli ile jest bez skosu...bo jak mniemam podnoszenie dachu w gre nie wchodzi.
Jaco
Eeee tam. Skosy można pięknie zagospodarować. Przecież nie przy wszystkim się stoi na baczność. Niektóre rzeczy się robi na siedząco albo na leżąco icon_wink.gif i wtedy skos jest jak najbardziej wykorzystany icon_lol.gif
ulla
Eee.. no jasne, tym niemniej skosy ograniczają tzw. powierzchnię użytkową. Też zależy jak wysoka jest przestrzeń przy skosie. Z moich doświadczeń, takie miejsca najbardziej nadają się na niskie szafy (tak zabudowane, żeby za bardzo na szafy nie wyglądały). Ale też zależy jak wysoko do sufitu, żeby przy okazji wkładania lub wyjmowania uniknąć przypadkowych guzów.
agak
CYTAT(burek)
Aga przyjeżdżaj do mnie. Własnie kończymy poddasze ze skosami. Obejrzysz sobie. icon_biggrin.gif


Będę w Twoich okolicach pod koniec października, najpóźniej na początku listopada icon_smile.gif Mam nadzieję że zaproszenie będzie nadal aktualne? 02.gif

Mam znajomego który robi meble na zamówienie, pewnie wymyśli jakieś przesuwane drzwi.
Myślę o dość ciemnej podłodze i jasnych ścianach, i suficie.
burek
CYTAT(agak)
CYTAT(burek)
Aga przyjeżdżaj do mnie. Własnie kończymy poddasze ze skosami. Obejrzysz sobie. icon_biggrin.gif


Będę w Twoich okolicach pod koniec października, najpóźniej na początku listopada icon_smile.gif Mam nadzieję że zaproszenie będzie nadal aktualne? 02.gif

Jasna sprawa. Zapraszam. icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.