To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Wyprzedaże...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Dorka
Chodząc po sklepach za sprawunkami zauwazyłam, że czasami można coś atrakcyjnego kupic w dobrej cenie na wyprzedaży.

W Askocie są poprzeceniane różne czapeczki (bawełniane, polarkowe, jesienne i zimowe, znanych firm Broel i Jamiks) za 5zł można czasami znaleźć coś fajnego.

A w Carry widziałam już rzeczy poprzeceniane do 70% (wtedy są cenowo atrakcyjne icon_wink.gif ) Duży wybór ładnych, męskich koszul, sama zakupiłam dla męża dwie.
Mama Mojzesza
Dorka, w Kaph Ahlu (czy jakos tak icon_wink.gif ) byly bardzo fajne przecenione ciuszki dla dzieci, kupilam Mojzeszkowi ladne koszulki i spodenki, ale nie wiem czy cos jeszcze jest.
Potwora
Dorka - czy w Askocie są przecenione i inne ubranka? Chciałabym kupic Maksiowi jeszcze jeden dres do przedszkola. Jeden upolowałam w Cubusie, oczywiście na wyprzedaży wink.gif i żałuję, że kupiłam tylko jeden. A ja melduję, że w C&A były przecenione spodenki dla chłopców ( ok -50%) toteż Maksior ma nowe dżinsy.

Acha szukam jeszcze adidasów zapinanych na przylepy, też do przedszkola oczywiście, żeby mógł je sam zakładać, na razie trafiam wyłącznie na wiązane icon_rolleyes.gif
Dorka
CYTAT(Ola Fisia)
czy w Askocie są przecenione i inne ubranka?


Tak i na Sztabowej i na Krasińskiego są przecenione, ale wiesz jakoś te przeceny małe mi się wydawały icon_rolleyes.gif i towar taki sobie. Ja zwróciłam uwagę na przecenione kurtki, kombinezony jeszcze z ubiegłorocznej kolekcji, ale w tych rozmiarach, które mnie interesowały wypatrzyłam tylko spodnie (takie też na narty) dla starszego, jednak nie zdecydowałam się kupić, bo wydawało mi sie to i tak dogo.

Dresy nie rzuciły mi się w oczy, ale może tam coś w tych koszach było?

A te spodnie w CA to w jakich rozmiarach były? I
Potwora
CYTAT(Dorka)
 

A te spodnie w CA to w jakich rozmiarach były? I


98-116
Jalla
W Cubusie mają być teraz (od czwartku do niedzieli) jakieś promocje. Dokładnie nie wiem na co, ale może warto zajrzeć. Byłam w tygodniu i dostałam cynk icon_biggrin.gif
kachaaa
przecena dla troszke wiekszych czyli dla mam i tatusiów w Koronie w sklepie... no i zabijcie Carry - chyba mnóstwo rzeczy o 1/3 ceny i np super koszu;e dla facetów są po 25-30 zł spodnie spódnice po 25-40 zł bluzki od 10 zł żakiety po 30-40-50 zł
menada
A ja odkryłam w Deichmanie buty dla dzieci. Bardzo fajne icon_biggrin.gif
Są takze Olu adidaski na rzepy z Bobem Budowniczym icon_biggrin.gif
Pysio
Menada za ile te adidaski są?
menada
Pysiu, nie spojrzałam ale znalazłam jedne w necie (wydawało mi się, ze w Galerii było kilka mnodeli z Bobem):
https://shop.deichmann.com/is-bin/INTERSHOP...m=3&NavType=HWG. U nas więcej kosztować nie będą, bo ceny bucików wahały sie pomiędzy 40 a 69 zł
Delfinka
A czy ktoś coś wie o przecenach na oławskiej w byłej Ładzie??? Coś mi się obiło o uszy icon_rolleyes.gif
Potwora
No i znowu mamy wyprzedaże icon_wink.gif

Donoszą o moich oststnich łupach icon_lol.gif
Jeżeli ktoś ma braki bieliźniane to polecam wyprzedaże w sklepach Atlantic ( ja kupuje w Carrefourze ale jest jeszcze jeden a Auchan) - mam bawełniany komplecić: biustonosz + trzy pary majtek za 60 zł icon_eek.gif Ceny poszły 50% w dół!

Wybieram się na poszukiwanie ( oczywiście super przecenionej icon_lol.gif kurtki) jak coś wypatrzę dam znać na forum icon_cool.gif
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Ptysiak
w C&A sa super przeceny, kupilam spodnie i sweterek za 60zl icon_smile.gif
Potwora
Dla dzieci jest mnóstwo obniżek. Widziałam
na wystawach GC, że w Smyku -30%, w sklepach GD też ceny w dół - ja zwykle próbuję coś upolować w C&A bo wtedy ceny są znośne a i ubranka bardzo fajne icon_lol.gif Warto zajrzeć też do 5,10,15 ale ja mam zastrzeżenia co do jakości tych ubrań - zwykle się mocno rozciągają icon_rolleyes.gif

Nie wiecie czy obniżki są też w sklepach z butami? ( mam na myśli Bartka) - musze Maksiowi kupić nowe buty zimowe icon_rolleyes.gif
ewabi
Ola czekam na wieści o kurtce icon_razz.gif
Jestem w strasznej potrzebie, a absolutnie nie mam możliwości łazić i szukać, Mogę pojechać, przymierzyć i kupić, a potem wracać i to pędem, bo Jakub w dzień nie uznaje przerw w karmieniu ostatnio icon_rolleyes.gif
Dorka
CYTAT(Ola Fisia)
Nie wiecie czy obniżki są też w sklepach z butami? ( mam na myśli Bartka) - musze Maksiowi kupić nowe buty zimowe icon_rolleyes.gif


Przy Świeradowskiej w nowo otwartym "Piotrze i Pawle" w galerii jest stoisko z butami Bartka, tylko tam przemknęłam, ale na jednej półce widziałam buty z naklejkami okazja icon_question.gif , to chyba były tańsze niz nromalnie. (Można tam też kupić takie profilaktyczne kapcie z firmy Daniel po 47zł).
I jest też Coccodrilllo, ale jakieś niemrawe tam przeceny były icon_confused.gif . Gdzie idziej nie byłam, bo ostatnio wszyscy mi chorowali/choruja.
Potwora
Ewa - napisz za czym konkretnie mam się rozgladać a obiecuję zdać dokłądną relację ( mam nadzieję, że jutro wybiorę się na małą rundkę po sklepach icon_biggrin.gif )
ewabi
OLa dzięki icon_biggrin.gif
Napiszę na pw dziś, może rzeczywiście coś Ci wpadnie w oko
anonimowy
wielkie obnizki sa w Galerii Dominikańskiej , prawie w kazdym sklepie o 50- 70 % poobnizane ceny - widziałam obniżki na kurtkach o 50 % i w Koronie też obniżki
kachaaa
kurka znowu zapomnialam o zalogowaniu , przepraszam icon_redface.gif
Kingus
Ola-też musiałam. Sklep firmowy Bartka w Koronie miał we wtorek jeszcze pełna rozmiarówkę. Koko ma nr 31-buty w tym rozmiarze były po 169,90. W tej chwili wszystkie po 119,90.


Kingus
Potwora
Kupiliśmy buty Maksiowi na Bielanach, melduję, że obuwie zimowe przecenione, średno o 50 zł - tylko, że ciężko z rozmiarami, np. z wymarzonych przez Maksia czerwonych kozaczków była tylko 30 a my potrzebowaliśmy 28.
Ewa - poza sklepem Bartka nigdzie w piatek nie byłam bo dopadła mnie robota i nie chciała puścić icon_wink.gif Ale mam nadzieję, że w poniedziałek uda mi się przejść po sklepach. Oczywiście dam znać co i jak icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.