To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Jak zrobić tym razem chłopca????

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

zielona26
Czy znacie Dziewczyny sposób na zrobienie chłopca?Mam już wspaniałą niespełna czteroletnią Laleczkę, teraz chciałabym zwiększyć szansę na spłodzenie chłopczyka:)Miesiączki mam regularne w granicach 28-30 dni.
Bardzo proszÄ™ o rady.

Z góry wielkie dzięki icon_lol.gif
grzałka
w dniu owulacji stosunek od tyłu, albo kobieta na górze, wczesniej kilka dni abstynencji- szanse wzrastają icon_cool.gif
Mika
to co radzi Grzalka plus kupić testy owulacyjne (np. na allegro) dla większej pewności kiedy się owe dni płodne ma icon_wink.gif
anonimowy
No proszę i już się rozjaśniło w mojej głowie icon_biggrin.gif
Czyli mniemam że przed owulacją wzrastają szanse na poczęcie dziewczynki.Tym razem strasznie chcielibyśmy chłopca i stąd moje pytanie.
Planuję wstepnie zajść w ciążę w listopadzie, będę napewno zdawała Wam relacje z efektów naszej pracy icon_lol.gif
A czy jeśli będzie to po owulacji wówczas też szansę większe na chłopczyka?Czy należy strzelać równo w dzień owulacji??

Dzięki wielkie icon_razz.gif

Zielona
pirania
my chlopca zrobilismy na lodkach icon_lol.gif

nie wiem czy to kiwanie pomoglo czy odstawienie kompa, podobno igreki wrazliwsze i promioeniowania komputerowego nie lubia.
agak
Noga w gipsie... U mnie zadziałała icon_lol.gif
użytkownik usunięty
Agak, icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Mika
noooo dooobra wink.gif .... święto pracy .... icon_lol.gif
CrazyMary
Też nie wiem i chętnie się dowiem icon_biggrin.gif
Owca
w dniu owulacji.. albo dzien po ... i koniecznie od tylu icon_biggrin.gif icon_cool.gif
agak
To co? Sex ma być tylko w 1 pozycji???
A na dziewczynkÄ™?
zielona26
Na Dziewczynkę nam się udało mniej więcej 10 dni po okresie, no może 12 icon_rolleyes.gif Pozycja myślę dowolna, u nas prysznic, a więc na stojaco raczej icon_lol.gif
Posłucham Waszych rad i spróbujemy w dniu owulacji (test muszę kupić, bo dokładnego dnia nigdy nie znam) icon_question.gif I koniecznie od tyłu!!!!
Przy komputerze kto ma nie siedzieć, ja, czy mój mąż?czy może oboje abstynencja komputerowa plus wstrzemięźliwość? wink.gif

Buzia
i.
Dziewczynka w trakcie brania pigułek, 5 dzień cyklu (1 bez krwawienia).
Chłopak w dniu owulacji (ale nie w zalecanych pozycjach icon_lol.gif ).
zielona26
Ilka a jaką Ty propozycję na pozycję icon_lol.gif na poczęcie chłopca masz?

Mnie się wydaję, że pozycja nie ma większego znaczenia-napewno ma dzień cyklu jak pisały Dziewczyny wyżej icon_smile.gif

Zapisuje wszystkie rady, z początkiem listopada bierzemy się do tej przyjemnej roboty, wcześniej nie mogę, ponieważ umowę w pracy mam do końca marca i wolałabym żeby w dniu jej przedłużania nie było jeszcze zbytnio widać wink.gif
jawor
My nastawialiśmy się na dziecko, nie na konretną płec.
Do końca nie wiedzieliśmy jakiej płci dziecko się urodzi. Nie chcieliśmy jej poznać wcześniej dzięki usg.
Po co mysleć o konkretnej płci.
Potem, gdyby okazało się, że jest mimo wszelkich starań np. dziewczyna, nie oczekiwany chłopiec to podswiadomie to dziecko się odrzuca, bo nie jest tym wymarzonym.
A przecież płci nikt sobie nie wybiera.
Moim zdaniem lepiej nie nastawiać się na płeć.
Dla mnie każde jest kochane.
zielona26
Widzisz Jawor myślę że przesadzasz trochę. Wydaje mi się, że skoro medycyna i genetyka poszła na tyle daleko, że można zwiększyć szansę, żeby mieć dziecko takiej płci, żeby w rezultacie mieć parkę - to dlaczego nie spróbować icon_question.gif icon_question.gif
Jeśli będę miała drugą tak cudowną Księżniczkę jak mam będę równie szczęśliwa jak rodząc chłopczyka i z pewnością nie "odrzucę" własnego dziecka icon_eek.gif
Dlatego ja jestem zdania, że jeśli można spróbować pomóc losowi to dlaczego tego nie robić icon_question.gif icon_question.gif
My z pewnoscią posłuchamy powyższych rad Koleżanek i będziemy "zwiększali szansę", żeby mieć chłopczyka icon_smile.gif
Użytkownik usunięty
Jawor... wiesz co? Ja na słowo "parka" dostaję alergii... Zwykłam odpowiadać, że to nie chomiki, tylko dzieci icon_wink.gif Niemniej, rozumiem Cię icon_biggrin.gif A oto i przepis na chłopaka (w naszym wypadku hihihi)

Pojechać nad morze. Starsze niespodziewanie niech uśnie. Kochać się z całkowitą świadomością bezpieczeństwa, w dzień spodziewanej miesiączki... Od tyłu (jakoś tak), a jakże hłe hłe hłe... Po 2 tygodniach nieobecności okresu ze zdziwieniem gapić się w błękitny pasek icon_lol.gif Ot i tyle wink.gif

PS U nas Dziewczynka powstała także z pozycji od tyłu. Z tym, że jakoś chwilkę przed owulacją icon_biggrin.gif
Dora2
[użytkownik x] przepis rewelacyjny - nieźle sie uśmiałam. chyba wykorzystam choc nie mam wymagań co do płci dziecka
Agulka 333
No nasz sposób na chłopaka to tylko w samochodzie na tylnym siedzeniu.
Nasz Pawełek został poczęty 14 dni po okresie w czasie samotnego wypadu samochodem na poszukiwanie mocnych wrażeń icon_lol.gif
To były czasy icon_biggrin.gif
Wiem tak dokładnie bo wtedy odstawiłam tabletki i mieliśmy czekać, trochę się zabezpieczaliśmy a ten jeden raz to było" hulaj dusza piekła nie ma"
No i jest nasz wspaniały chłopaczek.
Teraz polujemy na dziewczynkÄ™. icon_biggrin.gif


Pozdrawiam
Aga
zielona26
My Agulka zaczynamy "ryzykować" już w listopadzie icon_lol.gif Narazie jeszcze trochę uważamy, ale zebrałam wszystkie rady w temacie poczęcia braciszka dla Mojej Księżniczki icon_biggrin.gif
Jak będę miałą drugą Dziewczynkę też się będę bardzo cieszyła, mina mi trochę z pewnością na początku by zrzedła, jakby się okazało, że będę mamusią bliźniąt icon_eek.gif
Zaczęłam już łykać kwas foliowy i jak zajdę w ciążę z pewnością dam znać. Chcicłąbym tylko mieć mniej uciążliwą ciążę w objawach jak poprzednią-miałam mdłosći, nudności, i senność 4 miesiace icon_cry.gif
Ale wart było, jak patrzę na Księżniczkę nie żałuję nawet jednego tak przykrego dla mnie dnia.

Pozdrawiam icon_cool.gif
pirania
Biorac pod uwage to, ze syneczka strzelilismy se we wrzesniu a ostatni raz jakikolwiek okres zanotowalam w czerwcu- uwazam, ze metoda zwracania uwagi na owu jest nieco przereklamowana icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.